XXXI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - 2003
kategoria
wiekowa
skład drużyny zajęte miejsce
finał centralny - 13-16.06.2002 - Załęcze Wielkie
gimnazjum Karolina Królicka II
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
etap wojewódzki - 16-17.05.2003 - Lesko --- zobacz wyniki
gimnazjum Karolina Królicka I
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
gimnazjum Anita Markowicz III
Kamila Robakowska
Paweł Staniszewski
szkoła
podstawowa
Anna Kinasz II
Justyna Mickoś
Katarzyna Staniszewska
etap powiatowy - 14-15.04.2003 - Lutowiska
gimnazjum Karolina Królicka I
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
gimnazjum Anita Markowicz II
Kamila Robakowska
Paweł Staniszewski
gimnazjum Michał Kinasz VI
Justyna Markowicz
Łukasz Staniszewski
gimnazjum Wojciech Lejowski VIII
Tomasz Osuch
Adam Tarnawski
szkoła
podstawowa
Anna Kinasz II
Justyna Mickoś
Katarzyna Staniszewska
szkoła
podstawowa
Aleksandra Gwóźdź IV
Adrian Śliwa
Paweł Trzaska
szkoła
podstawowa
Kamila Kucińska V
Patryk Roczniak
Karlina Sułuja
szkoła
podstawowa
Iwona Biela VI
Sylwia Wieczorek

XXX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - 2002
kategoria
wiekowa
skład drużyny zajęte miejsce
finał centralny - 13-16.06.2002 - Biłgoraj
gimnazjum Mateusz Buczek III
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
etap wojewódzki - 17-18.05.2002 - Lesko --- zobacz wyniki
gimnazjum Mateusz Buczek I
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
gimnazjum Mateusz Bańczak IV
Karolina Królicka
Paweł Staniszewski
szkoła
podstawowa
Justyna Mickoś III
Kamila Robakowska
Natalia Skiba
szkoła
podstawowa
Anna Kinasz V
Anita Markowicz
Katarzyna Staniszewska
etap powiatowy - 12.04.2002 - Ustrzyki Dolne
gimnazjum Mateusz Buczek I
Paweł Lechowicz
Witold Skiba
gimnazjum Mateusz Bańczak II
Karolina Królicka
Paweł Staniszewski
gimnazjum Małgorzata Czerwonka III
Anna Regiel
Mateusz Żabski
gimnazjum Justyna Markowicz VIII
Tomasz Osuch
Bartosz Rokicki
szkoła
podstawowa
Anna Kinasz I
Anita Markowicz
Katarzyna Staniszewska
szkoła
podstawowa
Justyna Mickoś II
Aneta Tomków
Aleksandra Żorniak
szkoła
podstawowa
Aleksandra Gwóźdź III
Natalia Skiba
Adam Tarnawski
szkoła
podstawowa
Kamila Robakowska IV
Karlina Sułuja
Sylwia Wieczorek
XXIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - 2001
kategoria
wiekowa
skład drużyny zajęte miejsce
etap wojewódzki - 18-19.05.2001 - Lesko
gimnazjum Mateusz Bańczak II
Mateusz Buczek
Paweł Lechowicz
gimnazjum Karolina Królicka VI
Anna Regiel
Witold Skiba
etap rejonowy - 27.04.2001 - Ustrzyki Dolne
gimnazjum Mateusz Bańczak I
Mateusz Buczek
Paweł Lechowicz
gimnazjum Karolina Królicka II
Anna Regiel
Witold Skiba
szkoła
podstawowa
Miłosz Bobrecki III
Jacek Dembicki
Paweł Staniszewski
szkoła
podstawowa
Daniel Nędza V
Roman Smuk
Przemysław Tetera
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy od lat jest głównym polem działalności SKKT. Cała działalność SKKT jest podporządkowana przygotowaniom i udziałowi w tym Turnieju.
Od lat organizowane są szkolne eliminacje do kolejnych edycji OMTTK.
Reprezentanci SKKT na finałach OMTTK na stałe trafiają do "galerii zasłużonych".