Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Pełna informacja o imprezie Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego
data imprezy:

2017-11-18
do 2017-11-19

numer imprezy:

7

ogólny numer imprezy:

512

ilość dni:

2

ilość noclegów:

1

ilość uczestników:

24

ilość odwiedzonych miejscowości:

2

przejazdy (km):

46

pieszo (km):

12

ilość punktów do GOT:

0

ilość punktów do TP:

0

ilość punktów do odznaki "Everest":

0

ilość punktów SKKT:

8

ilość zdobytych szczytów:

0

suma wysokości zdobytych szczytów:

0

ilość odwiedzonych parków narodowych:

0

ilość odwiedzonych parków krajobrazowych:

0

ilość odwiedzonych rezerwatów przyrody:

0

ilość odwiedzonych zabytków:

0
 
miejsce imprezy:

Czarna (koło Ustrzyk Dolnych)
(i okolice)

charakter imprezy:

zawody
"IX Bieszczadzkie Marsze na Orientację
BIESY i CZADY 2017"

trasa przejazdu autobusem:

Ustrzyki Dolne - Ustianowa

program:

udział w marszu na orientację

trasa przejazdu autobusem:

Ustianowa - Czarna

program:

udział w marszu na orientację

miejsce noclegu:

Szkoła Podstawowa w Czarnej

program:

udział w uroczystości zakończenia zawodów

trasa przejazdu autobusem:

Czarna - Ustrzyki Dolne

uczestnicy:

  Ciwoniuk Nicol (SP - klasa 7n)
  Dołżycka Patrycja (G - klasa IIa)
  Gajdemski Wiktor (G - klasa IIIa)
  Kasprzycka Julia (G - klasa IIn)
  Kądziołka Oliwia (G - klasa IIn)
  Kmiecik Krzysztof (G - klasa IIIa)
  Leptuch Julia (SP - klasa 7n)
  Liniewska Aleksandra (SP - klasa 7n)
  Markowicz Marcel (G - klasa IIIa)
  Olech Dominik (SP - klasa 7a)
  Orłowska Kamila (SP - klasa 7n)
  Ozga Jarosław (SP - klasa 7n)
  Pagkratiou Eleni (G - klasa IIn)
  Pereślucha Maciej (SP - klasa 7n)
  Piątkowska Wiktoria (SP - klasa 7n)
  Podpłoński Jakub (SP - klasa 7a)
  Skiba Eliza (SP - klasa 7b)
  Sobczyński Mateusz (G - klasa IIa)
  Sochań Julia (SP - klasa 7n)
  Sopata Kinga (SP - klasa 7b)
  Stanaszek Natalia (G - klasa IIn)
  Szpiech Jakub (G - klasa IIa)
  Zabłocka Kinga (SP - klasa 7n)
  Zabłocki Kamil (SP - klasa 7n)

osiągnięcia:


 
odwiedzone miejscowości:

  Czarna
  Ustianowa

zdobyte szczyty i przełęcze:



odwiedzone obiekty przyrodnicze:



odwiedzone obiekty zabytkowe:


Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.