Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Pełna informacja o imprezie Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego
data imprezy:

2017-10-13
do 2017-10-15

numer imprezy:

4

ogólny numer imprezy:

509

ilość dni:

3

ilość noclegów:

2

ilość uczestników:

10

ilość odwiedzonych miejscowości:

5

przejazdy (km):

726

pieszo (km):

16

ilość punktów do GOT:

0

ilość punktów do TP:

0

ilość punktów do odznaki "Everest":

0

ilość punktów SKKT:

11

ilość zdobytych szczytów:

0

suma wysokości zdobytych szczytów:

0

ilość odwiedzonych parków narodowych:

0

ilość odwiedzonych parków krajobrazowych:

0

ilość odwiedzonych rezerwatów przyrody:

0

ilość odwiedzonych zabytków:

0
 
miejsce imprezy:

Sucha (koło Białobrzegów)
(woj. mazowieckie)

charakter imprezy:

zawody
"XVII Ogólnopolskie Marsze na Orientację JAKUZA 2017"

trasa przejazdu busem:

Ustrzyki Dolne - Sanok - Rzeszów - Opatów

program:

program krajoznawczy w Opatowie

trasa przejazdu busem:

Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Radom - Sucha

miejsce noclegu:

Szkoła Podstawowa w Suchej

program:

udział w marszach na orientację

program:

program krajoznawczy w Białobrzegach

miejsce noclegu:

Szkoła Podstawowa w Suchej

program:

udział w uroczystości zakończenia zawodów

trasa przejazdu busem:

Sucha - Wyśmierzyce - Białobrzegi - Radom - Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz

program:

program krajoznawczy w Sandomierzu

trasa przejazdu busem:

Sandomierz - Rzeszów - Sanok - Ustrzyki Dolne

uczestnicy:

  Bernat Maria (G - klasa IIIb)
  Bochenek Natalia (G - klasa IIIn)
  Dąbrowska Roksana (G - klasa IIIn)
  Duszczyk Julia (G - klasa IIIn)
  Kozdrowski Andrzej (G - klasa IIn)
  Krupa Oliwer (G - klasa IIIb)
  Markowicz Marcel (G - klasa IIIa)
  Młynarczyk Zuzanna (G - klasa IIIb)
  Pagkratiou Eleni (G - klasa IIn)
  Rusinek Amelia (G - klasa IIIb)

osiągnięcia:


 
odwiedzone miejscowości:

  Białobrzegi
  Opatów
  Sandomierz
  Sucha
  Wyśmierzyce

zdobyte szczyty i przełęcze:



odwiedzone obiekty przyrodnicze:



odwiedzone obiekty zabytkowe:


Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.