Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Pełna informacja o imprezie Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego
data imprezy:

2017-09-27

numer imprezy:

2

ogólny numer imprezy:

507

ilość dni:

1

ilość noclegów:

0

ilość uczestników:

37

ilość odwiedzonych miejscowości:

0

przejazdy (km):

0

pieszo (km):

4

ilość punktów do GOT:

0

ilość punktów do TP:

0

ilość punktów do odznaki "Everest":

0

ilość punktów SKKT:

3

ilość zdobytych szczytów:

0

suma wysokości zdobytych szczytów:

0

ilość odwiedzonych parków narodowych:

0

ilość odwiedzonych parków krajobrazowych:

0

ilość odwiedzonych rezerwatów przyrody:

0

ilość odwiedzonych zabytków:

0
 
miejsce imprezy:

Ustrzyki Dolne

charakter imprezy:

konkurs
"X Turniej Turystyczno-Krajoznawczy"

program:

udział w marszu na orientację i pozostałych konkurencjach Turnieju

uczestnicy:

  Bochenek Natalia (G - klasa IIIn)
  Bojczuk Oliwia (G - klasa IIIb)
  Buczek Szymon (G - klasa IIIn)
  Buśko Oliwia (G - klasa IIn)
  Chojnacka Jagoda (G - klasa IIn)
  Cybruch Maja (SP - klasa 7n)
  Czaja Weronika (G - klasa IIn)
  Daszkiewicz Dominik (SP - klasa 7a)
  Dąbrowska Roksana (G - klasa IIIn)
  Harsche Aleksandra (G - klasa IIn)
  Iwanik Jakub (SP - klasa 7a)
  Juszczyk Urszula (SP - klasa 7n)
  Kądziołka Oliwia (G - klasa IIn)
  Kościańska Julia (SP - klasa 7n)
  Kozdrowski Andrzej (G - klasa IIn)
  Leptuch Julia (SP - klasa 7n)
  Liniewska Aleksandra (SP - klasa 7n)
  Malec Daria (G - klasa IIIb)
  Młynarczyk Zuzanna (G - klasa IIIb)
  Olech Dominik (SP - klasa 7a)
  Orłowska Kamila (SP - klasa 7n)
  Pagkratiou Eleni (G - klasa IIn)
  Piatkowska Wiktoria (SP - klasa 7n)
  Płoszyńska Adrianna (G - klasa IIIn)
  Podkalicka Laura (SP - klasa 7a)
  Podolak Sylwia (SP - klasa 7a)
  Podpłoński Jakub (SP - klasa 7a)
  Rusinek Amelia (G - klasa IIIb)
  Sidor Paulina (G - klasa IIIn)
  Słomińska Amelia (SP - klasa 7n)
  Sobiecka Izabela (G - klasa IIIb)
  Sochań Julia (SP - klasa 7n)
  Stanaszek Natalia (G - klasa IIn)
  Warga Agnieszka (SP - klasa 7n)
  Wojciechowska Paulina (SP - klasa 7a)
  Woźniak Julia (SP - klasa 7b)
  Zabłocka Kinga (SP - klasa 7n)

osiągnięcia:


 
odwiedzone miejscowości:



zdobyte szczyty i przełęcze:



odwiedzone obiekty przyrodnicze:



odwiedzone obiekty zabytkowe:


Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.