Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 1998/99
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamiak Magdalena
  2. Andruch Agnieszka
  3. Bajerski Sebastian
  4. Bańczak Ewa
  5. Bańczak Mateusz
  6. Biela Artur
  7. Bobrecki Miłosz
  8. Bodurkiewicz Kamil
  9. Bożek Dariusz
  10. Brej Marcin
  11. Bubeła Jakub
  12. Buczek Mateusz
  13. Buć Kamil
  14. Bulanda Wojciech
  15. Choroba Krzysztof
  16. Chrząszcz Agnieszka
  17. Chyłek Aneta
  18. Cybruch Nina
  19. Czerwonka Małgorzata
  20. Czuryło Dariusz
  21. Darocha Tomasz
  22. Dembicki Jacek
  23. Dembicki Tomasz
  24. Demusz Anna
  25. Demusz Krzysztof
  26. Dębek Joanna
  27. Domaradzka Monika
  28. Dudzik Jarosław
  29. Duńczewski Paweł
  30. Dzięgielowska Katarzyna
  31. Dziwisz Ilona
  32. Florek Judyta
  33. Florek Marcelina
  34. Frąckowiak Wojciech
  35. Fundanicz Bartosz
  36. Fundanicz Kamil
  37. Futyma Paweł
  38. Gaber Artur
  39. Germański Przemysław
  40. Glińska Wioletta
  41. Głaba Dorota
  42. Grzebyk Artur
  43. Gwiazda Maja
  44. Jachym Michał
  45. Jagielczuk Justyna
  46. Jarocka Anna
  47. Jawor Justyna
  48. Judka Krzysztof
  49. Jurczyszyn Jan
  50. Jurczyszyn Małgorzata
  51. Kacimba Helena
  52. Kardasz Damian
  53. Kaszany Konrad
  54. Kazimierczak Magdalena
  55. Kądziółka Małgorzata
  56. Kopeć Grzegorz
  57. Kopeć Łukasz
  58. Korfanty Łukasz
  59. Kowalski Piotr
  60. Król Jacek
  61. Królicka Karolina
  62. Krycka Magdalena
  63. Krycki Bartosz
  64. Krystian Przemysław
  65. Kucińska Katarzyna
  66. Kurczaba Ewelina
  67. Kuropatwa Elżbieta
  68. Lechowicz Paweł
  69. Leń Jakub
  70. Litwin Joanna
  71. Litwin Monika
  72. Litwińczuk Jonatan
  73. Łach Jarosław
  74. Mach Agnieszka
  75. Mach Joanna
  76. Mach Paweł
  77. Maciuk Mateusz
  78. Marszałek Anna
  79. Mielniczek Bartosz
  80. Mikrut Anna
  81. Miśkiewicz Mateusz
  82. Mucha Monika
  83. Musiałek Magdalena
  84. Oleksyk Radosław
  85. Olesiejuk Anna
  86. Onyszko Rafał
  87. Osuch Maciej
  88. Pacławska Ewelina
  89. Paczkowski Tomasz
  90. Pałasz Bartosz
  91. Piecuch Anna
  92. Pikor Piotr
  93. Pluta Bartosz
  94. Podkalicki Michał
  95. Podlipska Justyna
  96. Podlipski Łukasz
  97. Prejsnar Malwina
  98. Rauer Maciej
  99. Rąpała Łukasz
  100. Regiel Anna
  101. Rokicki Bartosz
  102. Rybski Marcin
  103. Rymarczyk Dariusz
  104. Saran Ewelina
  105. Sęk Piotr
  106. Skaliński Ernest
  107. Skiba Natalia
  108. Skiba Ryszard
  109. Skiba Witold
  110. Słoboda Magdalena
  111. Smuk Roman
  112. Sroka Marcin
  113. Staniszewski Damian
  114. Stańczyk Marcin
  115. Stańczyk Rafał
  116. Staszewski Karol
  117. Szałajko Anna
  118. Szczepkowicz Daniel
  119. Szopa Kamila
  120. Szwarc Luiza
  121. Szynalik Bartosz
  122. Świderska Joanna
  123. Tokarska Katarzyna
  124. Tomków Magdalena
  125. Turek Damian
  126. Turzański Radosław
  127. Tutaj Mariusz
  128. Tutak Izabela
  129. Tykarski Mariusz
  130. Wiktorski Wojciech
  131. Wilgucka Ewelina
  132. Woźniak Aneta
  133. Woźniak Piotr
  134. Wójtowicz Elżbieta
  135. Zarzycka Monika
  136. Zbierak Katarzyna
  137. Zwolak Grzegorz
  138. Żabski Mateusz
  139. Żorniak Bartosz

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Baligród
  2. Barwinek
  3. Beniowa
  4. Bobrowniki
  5. Brzozowiec
  6. Bukowiec nad Sanem
  7. Chrewt
  8. Cisna
  9. Częstochowa
  10. Daszówka
  11. Dobra
  12. Dukla
  13. Duszatyn
  14. Dwerniczek
  15. Dwernik
  16. Dziurdziów
  17. Hłomcza
  18. Hołuczków
  19. Huzele (2 razy)
  20. Jasło
  21. Katowice
  22. Komańcza
  23. Kościelisko-Kiry
  24. Kraków (2 razy)
  25. Krosno
  26. Lesko (4 razy)
  27. Łodzina
  28. Mrzygłód
  29. Myślenice
  30. Ojców
  31. Ożarów
  32. Pieskowa Skała
  33. Polana
  34. Prełuki
  35. Pszczeliny (2 razy)
  36. Rabe k. Baligrodu
  37. Równia
  38. Rzepedź
  39. Rzeszów
  40. Sanok (3 razy)
  41. Sianki
  42. Siemuszowa
  43. Stefkowa
  44. Suche Rzeki
  45. Tarnawa Dolna
  46. Teleśnica Oszwarowa
  47. Turzańsk
  48. Tylawa
  49. Tyrawa Solna
  50. Ustrzyki Górne (3 razy)
  51. Wetlina
  52. Wieluń
  53. Wołosate
  54. Wydrne
  55. Zagórz (8 razy)
  56. Zahutyń
  57. Zakopane
  58. Załęcze Wielkie
  59. Załuż
  60. Zatwarnica (2 razy)
  61. Zyndranowa

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Tarnica (1346) (2 razy)
  2. Krzemień (1335)
  3. Halicz (1333)
  4. Bukowe Berdo (1313)
  5. Przełęcz w Grzybowcu (1311)
  6. Wielka Rawka (1304)
  7. Połonina Caryńska (1297)
  8. Rozsypaniec (1280)
  9. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  10. Mała Rawka (1267)
  11. Smerek (1222)
  12. Kremenaros (1221)
  13. Rabia Skała (1199)
  14. Paportna (1198)
  15. Przełęcz Przysłup Miętusi (1189)
  16. Dziurkowiec (1188)
  17. Przełęcz Goprowców (1075) (2 razy)
  18. Jasło (1153)
  19. Przełęcz Bukowska (1107)
  20. Małe Jasło (1102)
  21. Okrąglik (1101)
  22. Siklawica (1100)
  23. Szczawnik (1100)
  24. Przełęcz M. Orłowicza (1075)
  25. Płasza (1052)
  26. Worwosoka (1024)
  27. Jawornik (1021)
  28. Magura Stuposiańska (1016)
  29. Kurników Beskid (1015)
  30. Chryszczata (997) (2 razy)
  31. Rożki (943)
  32. Przełęcz Wyżniańska (855)
  33. Otryt (840)
  34. Dział (830) (2 razy)
  35. Przełęcz Przysłup (785)
  36. Suliła (759)
  37. Przysłup (658)
  38. Gromadzyn (654)
  39. Pogary (641)
  40. Słonna (639)
  41. Przełęcz Przysłup (620)
  42. Wysoki Dział (618)
  43. Łabiska (615)
  44. Przełęcz nad Turzańskiem (609)
  45. Wańka Dział (595)
  46. Sobień (350)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (7 razy)
  2. Ojcowski Park Narodowy
  3. Tatrzański Park Narodowy

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy (3 razy)
  2. Jaśliski Park Krajobrazowy
  3. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (4 razy)
  4. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (2 razy)
  5. Załęczański Park Krajobrazowy

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Gołoborze
  2. Hulskiem im. St. Myczowskiego
  3. Sobień
  4. Węże
  5. Zwiezło

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 1998/99
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
24

41

17

139

61

46

3951

404

38

386

6048

203

34

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.