Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 1997/98
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamczyk Grzegorz
  2. Adamczyk Joanna
  3. Adamiak Magdalena
  4. Adamko Kamil
  5. Bajerski Mateusz
  6. Bajerski Sebastian
  7. Bańczak Dawid
  8. Bańczak Ewa
  9. Bańczak Kamila
  10. Bańczak Mateusz
  11. Baran Barbara
  12. Bartkowiak Izabela
  13. Besz Agnieszka
  14. Biela Artur
  15. Brej Marcin
  16. Bubeła Jakub
  17. Buczek Mateusz
  18. Bulanda Wojciech
  19. Bulwan Elżbieta
  20. Choroba Krzysztof
  21. Chorzępa Krzysztof
  22. Chrząszcz Agnieszka
  23. Cioć Adam
  24. Cioć Iwona
  25. Cioć Justyna
  26. Cipora Grzegorz
  27. Cybruch Paulina
  28. Dajczak Damian
  29. Darocha Tomasz
  30. Daszkiewicz Ewelina
  31. Daszkiewicz Regina
  32. Dawid Lucyna
  33. Dembicki Tomasz
  34. Demusz Barbara
  35. Demusz Krzysztof
  36. Długa Anna
  37. Domaradzka Monika
  38. Dudziak Jarosław
  39. Dudzik Jarosław
  40. Duńczewski Paweł
  41. Duszczyk Przemysław
  42. Dziędzioł Katarzyna
  43. Dziędzioł Paweł
  44. Dziędzioł Paweł
  45. Dzięgielowska Katarzyna
  46. Dzięgielowski Wiesław
  47. Dzimira Mariusz
  48. Fąfrowicz Katarzyna
  49. Fedorowicz Marzena
  50. Fil Tomasz
  51. Florek Judyta
  52. Florek Marcelina
  53. Frąckowiak Wojciech
  54. Frodyma Michał
  55. Fundanicz Kamil
  56. Fundanicz Patryk
  57. Futyma Paweł
  58. Gaber Artur
  59. Gąbka Mariola
  60. Glińska Wioletta
  61. Głowniak Mariusz
  62. Grządziel Magdalena
  63. Gwiazda Maja
  64. Iwanicki Mateusz
  65. Jachym Michał
  66. Jagielczuk Marcin
  67. Jakubik Eryk
  68. Janczy Angelika
  69. Janczy Daniel
  70. Janczy Monika
  71. Jaskuła Mateusz
  72. Judka Krzysztof
  73. Jurczyszyn Grzegorz
  74. Jurczyszyn Jan
  75. Jurczyszyn Małgorzata
  76. Juszczak Łukasz
  77. Kabała Miłosz
  78. Kacimba Helena
  79. Kalisz Marcin
  80. Kapral Daniel
  81. Kapral Oliwia
  82. Kawa Arkadiusz
  83. Konopelski Dawid
  84. Konopelski Kamil
  85. Kopeć Grzegorz
  86. Kopeć Łukasz
  87. Korczak Radosław
  88. Kornaga Ewa
  89. Kot Agnieszka
  90. Kowalcze Katarzyna
  91. Kowalczyk Ewelina
  92. Kowalczyk Jarosław
  93. Kozicki Łukasz
  94. Kozicki Marek
  95. Kozłowski Łukasz
  96. Kozłowski Mateusz
  97. Król Ariel
  98. Krycka Magdalena
  99. Krystian Przemysław
  100. Kucińska Katarzyna
  101. Kucyj Piotr
  102. Kulik Paweł
  103. Kuś Bartosz
  104. Leń Jakub
  105. Litwin Monika
  106. Luty Michał
  107. Luty Paweł
  108. Mach Joanna
  109. Mach Paweł
  110. Maciuk Dominika
  111. Maciuk Mateusz
  112. Magalas Ksenia
  113. Mermer Katarzyna
  114. Michalik Joanna
  115. Michałkiewicz Mateusz
  116. Mickoś Piotr
  117. Mielniczek Bartosz
  118. Mrózek Krzysztof
  119. Nikulcza Rafał
  120. Nowak Angelika
  121. Obara Franciszek
  122. Ochał Krzysztof
  123. Oleksyk Radosław
  124. Onyszko Rafał
  125. Opach Karol
  126. Osadczuk Michał
  127. Paczkowski Tomasz
  128. Pająk Paulina
  129. Pałasz Bartosz
  130. Pałasz Justyna
  131. Pałys Natalia
  132. Pańczyk Katarzyna
  133. Pasławska Urszula
  134. Pęzioł Ludwik
  135. Piecuch Anna
  136. Pikor Piotr
  137. Pilch Agnieszka
  138. Pitak Augustyn
  139. Pleskacz Katarzyna
  140. Podlipska Justyna
  141. Pomagiel Karol
  142. Puskarczyk Elżbieta
  143. Rokicki Bartosz
  144. Rudyk Michał
  145. Rybski Marcin
  146. Rymarczyk Dariusz
  147. Sadnicki Krzysztof
  148. Siemianowska Eliza
  149. Skaliński Ernest
  150. Skiba Ryszard
  151. Skiba Witold
  152. Skubińska Anna
  153. Słoboda Magdalena
  154. Sobczuk Paweł
  155. Socha Łukasz
  156. Sokołowska Anna
  157. Sperczyńska Jadwiga
  158. Staniszewski Damian
  159. Staniszewski Ernest
  160. Staniszewski Sebastian
  161. Stańczyk Marcin
  162. Staszewska Dominika
  163. Stec Małgorzata
  164. Strigl Kamila
  165. Sułuja Kamila
  166. Szafrański Korad
  167. Szaniawska Anna
  168. Szczypka Michał
  169. Szczypka Paulina
  170. Szmyd Ewelina
  171. Szopa Kamila
  172. Szwarc Luiza
  173. Szynalik Bartosz
  174. Tarnawska Justyna
  175. Tokarska Katarzyna
  176. Tomoński Piotr
  177. Turek Damian
  178. Turkowski Piotr
  179. Turzański Radosław
  180. Tutaj Mariusz
  181. Tutak Paweł
  182. Tykarski Mariusz
  183. Urban Monika
  184. Wac Dorota
  185. Wac Grzegorz
  186. Walczak Wojciech
  187. Wilczak Szymon
  188. Wilczkiewicz Marcin
  189. Wiśniewska Kinga
  190. Woźniak Aneta
  191. Woźniak Piotr
  192. Wójcik Monika
  193. Wyskiel Paweł
  194. Zarzycka Monika
  195. Zbierak Katarzyna
  196. Ziembikiewicz Daniel
  197. Ziembikiewicz Marcin
  198. Zwolak Grzegorz
  199. Żabski Mateusz
  200. Żorniak Bartosz
  201. Żurowska Małgorzata

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Arłamów
  2. Besko
  3. Bircza
  4. Bodzentyn
  5. Bóbrka k. Krosna
  6. Brylińce
  7. Chęciny
  8. Dukla
  9. Huta Szklana
  10. Jaworzec
  11. Jędrzejów
  12. Jureczkowa
  13. Kakonin
  14. Kalnica k. Wetliny
  15. Kazimierz Dolny
  16. Kielce
  17. Komańcza (2 razy)
  18. Kopyśno
  19. Kościelisko-Kiry
  20. Leszczawa Górna
  21. Łodzinka Górna (2 razy)
  22. Łysa Polana
  23. Międzyzdroje
  24. Mymoń
  25. Niedzica
  26. Nowa Słupia
  27. Olszany
  28. Pastwiska
  29. Posada Rybotycka
  30. Przemyśl (3 razy)
  31. Przybyszów
  32. Pszczeliny
  33. Puławy Górne
  34. Rokszyce
  35. Roztoka
  36. Sandomierz
  37. Sanok (2 razy)
  38. Skorocice
  39. Smerek
  40. Sromowce Niżne
  41. Sromowce Wyżne
  42. Stefkowa
  43. Stepnica
  44. Szczawnica
  45. Szczecin
  46. Święta Katarzyna
  47. Tarnawa Dolna
  48. Trzciana
  49. Ustrzyki Górne
  50. Wetlina
  51. Zagórz (5 razy)
  52. Zakopane (2 razy)
  53. Żarnowiec

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Czarny Staw Gąsienicowy (1633)
  2. Czarny Staw nad Morskim Okiem (1585)
  3. Przełęcz między Kopami (1499)
  4. schronisko Murowaniec (1498)
  5. Morskie Oko (1410)
  6. Tarnica (1346)
  7. Krzemień (1335)
  8. Bukowe Berdo (1313)
  9. Przełęcz pod Tarnicą (1275)
  10. Szeroki Wierch (1268)
  11. Połonina Wetlińska (1253)
  12. schron na Połoninie Wetlińskiej (1228)
  13. Smreczyński Staw (1227)
  14. Smerek (1222)
  15. Przełęcz Goprowców (1075)
  16. Gubałówka (1120)
  17. schronisko na Hali Ornak (1100)
  18. Siklawica (1100)
  19. Przełęcz M. Orłowicza (1075) (2 razy)
  20. Jawornik (1021)
  21. Wysokie Berdo (968)
  22. Ostry Wierch (851)
  23. Krysowa (840)
  24. Przełęcz Szopka (780)
  25. Góra Zamkowa (779)
  26. Pańskie Łuki (778)
  27. Tokarnia (778)
  28. Skibce (776)
  29. Czerteż (774)
  30. Czertezik (772)
  31. Wilcze Budy (759)
  32. Sokolica (747)
  33. Ociemny Wierch (740)
  34. Kamień nad Rzepedzią (717)
  35. Bajków Groń (679)
  36. Przełęcz Sosnów (650)
  37. Suchy Obycz (618)
  38. Łysica (612)
  39. Agata (608)
  40. Łysa Góra (594)
  41. Bziana (574)
  42. Na Opalonym (570)
  43. Kanasin (555)
  44. Kopystanka (541)
  45. Zapust (525)
  46. Przełęcz Hucka (465)
  47. Góra Zamkowa (308)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  2. Pieniński Park Narodowy
  3. Świętokrzyski Park Narodowy
  4. Tatrzański Park Narodowy (4 razy)

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy
  2. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy
  3. Kazimierski Park Krajobrazowy
  4. Nadnidziański Park Krajobrazowy
  5. Park Krajobrazowy Doliny Sanu
  6. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (2 razy)
  7. Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego (2 razy)

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Kadzielnia
  2. Na Opalonym
  3. Reberce
  4. Skorocice
  5. Turnica

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 1997/98
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
21

36

15

201

53

47

5461

358

58

332

5796

197

16

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.