Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2016/17
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Bernat Maria
  2. Biernat Sara
  3. Bilańska Wiktoria
  4. Bochenek Natalia
  5. Bojczuk Oliwia
  6. Buczek Szymon
  7. Buśko Oliwia
  8. Chojnacka Jagoda
  9. Chudzik Klaudia
  10. Cielecki Oskar
  11. Czaja Weronika
  12. Czeleń Julia
  13. Darosz Daria
  14. Dąbrowska Roksana
  15. Demusz Joanna
  16. Długosz Dawid
  17. Duszczyk Julia
  18. Dworak Jagoda
  19. Dyjak Gabriela
  20. Dziwisz Maja
  21. Faber Arkadiusz
  22. Feculak Maciej
  23. Frankowska Aleksandra
  24. Gawlik Jagoda
  25. Grabas Bartosz
  26. Harsche Aleksandra
  27. Kaczka Kacper
  28. Kaleta Jagoda
  29. Karabanowska Patrycja
  30. Kasprzycka Julia
  31. Kądziołka Oliwia
  32. Kłodowska Kaja
  33. Koncewicz Patrycja
  34. Korab Dawid
  35. Kozdrowski Andrzej
  36. Kozdrowski Dawid
  37. Kozłowska Eliza
  38. Krynicka Gabriela
  39. Kunasz Remigiusz
  40. Kusz Klaudia
  41. Kwaśnik Emilia
  42. Lepak Sylwia
  43. Liniewska Aleksandra
  44. Lonc Sebastian
  45. Łapczyńska Beata
  46. Łazor Kacper
  47. Malawska Aleksandra
  48. Malec Daria
  49. Markowicz Marcel
  50. Markowicz Oliwia
  51. Marosz Aniela
  52. Midura Joanna
  53. Midzio Michał
  54. Mikołajczyk Iwona
  55. Miszczak Kinga
  56. Młynarczyk Zuzanna
  57. Mołodyński Dominik
  58. Motyka Luiza
  59. Nieroda Natalia
  60. Nieroda Patrycja
  61. Pagkratiou Eleni
  62. Pencarski Maksymilian
  63. Piorunik Zuzanna
  64. Płoszyńska Adrianna
  65. Podkalicka Laura
  66. Podkowski Jakub
  67. Podolak Sylwia
  68. Polityńska Kinga
  69. Prędki Renata
  70. Rusinek Amelia
  71. Ryniak Anna
  72. Sidor Paulina
  73. Słysz Nikodem
  74. Sobiecka Izabela
  75. Stanaszek Natalia
  76. Stanisz Izabela
  77. Staniszewski Maciej
  78. Steciuk Adam
  79. Stefański Filip
  80. Stępień Maria
  81. Stój Wiktoria
  82. Symula Oliwia
  83. Szałańska Monika
  84. Szary Antonina
  85. Ślazyk Wiktoria
  86. Śliwa Aleksandra
  87. Tabiś Sebastian
  88. Tarsudis Denis
  89. Toporowska Sandra
  90. Trębacz Kamil
  91. Wierzbicki Adrian
  92. Wiktorski Damian
  93. Wiktorski Kamil
  94. Wilczkiewicz Filip
  95. Wojciechowska Paulina
  96. Wróblewska Weronika
  97. Zaletańska Anna

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Augustów
  2. Babięta
  3. Bąkowiec
  4. Białystok (2 razy)
  5. Blizne (2 razy)
  6. Bobrówko
  7. Borowe
  8. Brzeźnica
  9. Buda Ruska
  10. Bystrz
  11. Chałupy
  12. Chmiel
  13. Czarna
  14. Czerwony Folwark
  15. Częstochowa (2 razy)
  16. Czudec
  17. Dęblin
  18. Dłużec
  19. Dwernik
  20. Frącki
  21. Gdańsk
  22. Gdynia (3 razy)
  23. Głęboki Bród
  24. Głodowo
  25. Głogno
  26. Grabowo
  27. Gulbin
  28. Haczów
  29. Hel
  30. Iłża
  31. Iznota
  32. Jastarnia
  33. Jędrychowo
  34. Jurata
  35. Koczek
  36. Kraków (3 razy)
  37. Krutyń
  38. Krutyński Piecek
  39. Kurnędz
  40. Kuźnica
  41. Leżajsk
  42. Lutowiska (4 razy)
  43. Łętownia
  44. Maćkowa Ruda
  45. Malbork (2 razy)
  46. Mikaszówka
  47. Mikołajki
  48. Monasterzec
  49. Nowa Sarzyna
  50. Nowy Zyzdrój
  51. Okółek
  52. Olsztyn
  53. Płaska
  54. Radom (2 razy)
  55. Rosocha
  56. ruciane-Nida
  57. Rygol
  58. Rzeszów (12 razy)
  59. Sanok (2 razy)
  60. Siedlec
  61. Skaryszew
  62. Smolnik (2 razy)
  63. Sopot
  64. Sorkwity
  65. Spychowo
  66. Strzelcowizna
  67. Studzienny Las
  68. Sulejów
  69. Suwałki
  70. Turzańsk
  71. Ukta
  72. Ustrzyki Górne (2 razy)
  73. Warszawa (5 razy)
  74. Wetlina
  75. Wigry
  76. Władysławowo
  77. Wojnowo
  78. Wygryny
  79. Wysoki Most
  80. Zgon

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Wielka Rawka (1304) (2 razy)
  2. Mała Rawka (1267) (2 razy)
  3. Kremenaros (1221)
  4. Dział (1136)
  5. Trohaniec (939) (3 razy)
  6. Przełęcz Wyżniańska (855)
  7. Sobień (350)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (2 razy)
  2. Wigierski Park Narodowy (2 razy)

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Kozienicki Park Krajobrazowy
  2. Mazurski Park Krajobrazowy
  3. Nadmorski Park Krajobrazowy
  4. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (2 razy)
  5. Park Krajobrazowy Orlich Gniazd
  6. Sulejowski Park Krajobrazowy

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Czapliska - Ławny Lasek
  2. Królewska sosna
  3. Krutynia
  4. Krutynia Dolna
  5. Perkuć
  6. Pierwos
  7. Słone Łąki
  8. Śnieżyca wiosenna w Dwerniczku

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2016/17
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
20

58

38

97

80

7

10635

313

123

83

2120

157

86

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.