Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2012/13
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Bilik Tomasz
  2. Bobrecki Bartosz
  3. Cielecka Jagoda
  4. Cipora Bartosz
  5. Czapor Marek
  6. Czech Kamil
  7. Czerniak Aleksandra
  8. Dubiel Radosław
  9. Duda Jagoda
  10. Dudek Artur
  11. Dwornicki Rafał
  12. Dyjak Gabriela
  13. Dyjak Grzegorz
  14. Dyląg Paulina
  15. Faber Marta
  16. Fedczak Katarzyna
  17. Fuksa Wojciech
  18. Gaborek Marlena
  19. Gajdemski Wiktor
  20. Gomulski Maciej
  21. Grządziel Patrycja
  22. Grzebyk Marcelina
  23. Gwóźdź Urszula
  24. Harsche Katarzyna
  25. Hrabal Kaja
  26. Jamróz Julita
  27. Jaremko Mateusz
  28. Jarocka Justyna
  29. Jaźwiecki Dżordan
  30. Jędrzejec Paulina
  31. Jurczyszyn Jolanta
  32. Juszczak Kinga
  33. Karkula Maria
  34. Kinczel Julia
  35. Kłodowska Oliwia
  36. Koncewicz Katarzyna
  37. Koncewicz Konrad
  38. Konopelski Hubert
  39. Kornaga Karolina
  40. Kosa Grzegorz
  41. Koss Sabina
  42. Koszczka Aniela
  43. Koszczka Łucja
  44. Koszczka Urszula
  45. Kozdrowski Daniel
  46. Kuliga Kamil
  47. Kuliga Karolina
  48. Kulka Judyta
  49. Kunasz Remigiusz
  50. Lachowska Karolina
  51. Lejowski Przemysław
  52. Lenard Seweryn
  53. Majer Maciej
  54. Markowicz Dominika
  55. Michalik Patrycja
  56. Midura Joanna
  57. Mikołajczyk Iwona
  58. Miszczak Kinga
  59. Motyczka Grzegorz
  60. Motyka Luiza
  61. Mowczko Marjana
  62. Nieśpiał Jakub
  63. Orłowska Klaudia
  64. Pacześniak Maciej
  65. Paguła Sylwia
  66. Pańczyszyn Aleksandra
  67. Pańczyszyn Paulina
  68. Pereślucha Jakub
  69. Pitera Dominika
  70. Prędki Daria
  71. Przybycień Joanna
  72. Przybyła Rafał
  73. Pukas Agnieszka
  74. Regiel Maciej
  75. Roman Wojciech
  76. Sadowska Ewelina
  77. Sałosz Paweł
  78. Skiba Magdalena
  79. Smarkucki Paweł
  80. Stanisz Izabela
  81. Staniszewski Maciej
  82. Staszewska Weronika
  83. Steciuk Adam
  84. Sykała Agnieszka
  85. Szczęsny Artur
  86. Szwarc Sandra
  87. Śmierciak Radosław
  88. Tarnawska Karolina
  89. Terefeńko Karina
  90. Terlecki Jacek
  91. Tkacz Marlena
  92. Tomaszek Patryk
  93. Tomczak Karolina
  94. Tomków Marzena
  95. Tyburska Andżelika
  96. Uszak Adrian
  97. Wilczak Bartosz
  98. Wójcik Przemysław
  99. Wójtowicz Zuzanna
  100. Zaletański Grzegorz
  101. Ziembikiewicz Anna
  102. Żołądź Weronika

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Baligród
  2. Berehy Górne
  3. Bereżnica Wyżna
  4. Białka Tatrzańska
  5. Czarna (5 razy)
  6. Elbląg
  7. Frombork (2 razy)
  8. Gdańsk (2 razy)
  9. Gdynia
  10. Górki Małe
  11. Górki Wielkie
  12. Huzele
  13. Istebna
  14. Jastrzębia
  15. Jaworzynka
  16. Kazimierz Dolny
  17. Kolbuszowa
  18. Kołobrzeg
  19. Koniaków
  20. Kopcie
  21. Krynica Morska
  22. Lesiów
  23. Lesko (4 razy)
  24. Łysa Polana
  25. Międzyzdroje (3 razy)
  26. Muczne
  27. Niechorze
  28. Nowy Targ
  29. Pobierowo
  30. Poręby Dymarskie
  31. Poronin
  32. Przemyśl
  33. Pustkowo
  34. Radom
  35. Radzyń Podlaski (2 razy)
  36. Rewal
  37. Rzeszów (8 razy)
  38. Sandomierz
  39. Sanok (4 razy)
  40. Skoczów (2 razy)
  41. Sopot
  42. Stegna
  43. Stężnica
  44. Świnoujście
  45. Trzęsacz
  46. Ustroń
  47. Ustrzyki Górne
  48. Warszawa (3 razy)
  49. Wisła
  50. Wohyń
  51. Wołosate
  52. Zagórze
  53. Żory

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Morskie Oko (1410)
  2. Tarnica (1346) (2 razy)
  3. Krzemień (1335)
  4. Bukowe Berdo (1313)
  5. Turbacz (1310)
  6. Połonina Caryńska (1297)
  7. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  8. Szeroki Wierch (1268)
  9. Przełęcz Goprowców (1160)
  10. Bukowina Miejska (1143)
  11. Bukowina Waksmundzka (1105)
  12. Wielka Czantoria (995)
  13. Koczy Zamek (847)
  14. Smerekowiec (835)
  15. Gościejów (818)
  16. Trzy Kopce (810)
  17. Kamienny (790)
  18. Kamienna Laworta (769)
  19. Markowska (748)
  20. Bukowa (712)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (2 razy)
  2. Gorczański Park Narodowy
  3. Tatrzański Park Narodowy
  4. Woliński Park Narodowy

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Kazimierski Park Krajobrazowy
  2. Kozienicki Park Krajobrazowy
  3. Mazowiecki Park Krajobrazowy
  4. Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego (4 razy)
  5. Park Krajobrazowy Doliny Sanu
  6. Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana
  7. Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej (2 razy)

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Ciszek
  2. Czantoria
  3. Jezioro Lwia Łuża
  4. Kępa Redłowska
  5. Olsza kosa w Stężnicy

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2012/13
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
25

80

55

102

53

20

10406

438

39

178

4290

168

78

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.