Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2010/11
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamiak Karolina
  2. Błyskal Krzysztof
  3. Bobak Hubert
  4. Buśko Maciej
  5. Chudzik Wiktoria
  6. Cioć Natalia
  7. Cipora Aleksandra
  8. Czerniak Aleksandra
  9. Duda Jagoda
  10. Dyjak Grzegorz
  11. Dziedzicki Szymon
  12. Frankowska Alicja
  13. Giefert Maciej
  14. Gromala Jagoda
  15. Grzebyk Marcelina
  16. Gwóźdź Urszula
  17. Gzowski Jan
  18. Hebda Aleksandra
  19. Hrabal Kaja
  20. Jajko Maciej
  21. Jamróz Julita
  22. Jarocka Justyna
  23. Jaskuła Katarzyna
  24. Karkula Maria
  25. Kiryk Oliwia
  26. Kłodowska Oliwia
  27. Kłodowski Dawid
  28. Konik Julita
  29. Konik Marcelina
  30. Kopacz Marcelina
  31. Koryl Jagoda
  32. Koryl Kalina
  33. Korżyk Justyna
  34. Kostański Piotr
  35. Koszczka Aniela
  36. Koszczka Łucja
  37. Kozik Edgar
  38. Królikowski Łukasz
  39. Kuliga Kamil
  40. Kunasz Remigiusz
  41. Kuźmińska Magdalena
  42. Lachowska Karolina
  43. Lenard Seweryn
  44. Lizis Sabina
  45. Łukaszyk Bruno
  46. Markowicz Dominika
  47. Miszczak Kinga
  48. Miszczak Olga
  49. Motyczka Grzegorz
  50. Nieśpiał Jakub
  51. Orłowska Klaudia
  52. Orłowska Paulina
  53. Paguła Sebastian
  54. Paguła Sylwia
  55. Pańczyszyn Paulina
  56. Passariello Andrea
  57. Passariello Bruno
  58. Paszkiewicz Szymon
  59. Pereślucha Jakub
  60. Perkowski Mateusz
  61. Piecuch Natalia
  62. Płoszyńska Magdalena
  63. Płoszyński Mateusz
  64. Podlipska Andżelika
  65. Prędki Daria
  66. Prędki Renata
  67. Przybycień Joanna
  68. Przybyła Rafał
  69. Roman Wojciech
  70. Sałosz Paweł
  71. Smarkucka Jagoda
  72. Sobański Łukasz
  73. Sobański Wojciech
  74. Sokołowski Kacper
  75. Sowiński Florian
  76. Sperczyński Przemysław
  77. Staniszewski Maciej
  78. Steciuk Adam
  79. Szary Wojciech
  80. Szpotański Kacper
  81. Śmierciak Sebastian
  82. Śnieguła Jakub
  83. Świgoń Adrianna
  84. Świgoń Krystian
  85. Toporowska Justyna
  86. Turoń Anna
  87. Urban Agnieszka
  88. Warga Arkadiusz
  89. Warga Bartłomiej
  90. Wołoszyn Wojciech
  91. Wójcik Przemysław
  92. Wójtowicz Zuzanna
  93. Wrosz Aneta
  94. Wróblewska Weronika
  95. Zając Dominika
  96. Zaletański Grzegorz
  97. Ziembikiewicz Anna
  98. Zwarycz Marcelina
  99. Żarów Dawid

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Berehy Górne
  2. Bereżki
  3. Borki
  4. Czarna
  5. Czarna Sędziszowska
  6. Czorsztyn
  7. Duszniki-Zdrój
  8. Gdańsk
  9. Gdynia (2 razy)
  10. Grywałd
  11. Hel
  12. Huzele (3 razy)
  13. Inwałd
  14. Kalwaria Zebrzydowska
  15. Karłów
  16. Kościelisko
  17. Kościelisko-Kiry
  18. Krościenko n. Dunajcem (4 razy)
  19. Krośnica
  20. Lesko (3 razy)
  21. Lublin (2 razy)
  22. Malbork
  23. Nowa Sarzyna
  24. Nowy Sącz (4 razy)
  25. Przemyśl
  26. Pszczeliny
  27. Radzyń Podlaski
  28. Równia (2 razy)
  29. Rzeszów (4 razy)
  30. Sanok (2 razy)
  31. Sromowce Niżne
  32. Sromowce Wyżne
  33. Sucha Beskidzka
  34. Suche Rzeki
  35. Szczawnica
  36. Tylmanowa
  37. Ustianowa
  38. Wadowice
  39. Wambierzyce
  40. Warszawa
  41. Władysławowo
  42. Wola Osowińska
  43. Wołosate (2 razy)
  44. Zakopane (5 razy)
  45. Zatwarnica

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Beskid (2012)
  2. Kasprowy Wierch (1987)
  3. Myślenickie Turnie (1360)
  4. Tarnica (1346) (2 razy)
  5. Krzemień (1335)
  6. Halicz (1333)
  7. Bukowe Berdo (1313)
  8. Przełęcz w Grzybowcu (1311)
  9. Połonina Caryńska (1297)
  10. Rozsypaniec (1280)
  11. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  12. Wyżnie Stanikowe Siodło (1271)
  13. Połonina Wetlińska (1253)
  14. schronisko na Połoninie Wetlińskiej (1228)
  15. Smreczyński Staw (1227)
  16. Lubań (1211) (3 razy)
  17. Przełęcz Przysłup Miętusi (1189)
  18. Przełęcz Goprowców (1060) (2 razy)
  19. Gubałówka (1120)
  20. schronisko na Hali Ornak (1100)
  21. Skilawica (1100)
  22. Przełęcz M. Orłowicza (1075)
  23. Jaworzyna (1050) (2 razy)
  24. Trzy Korony (982)
  25. Makowica (857)
  26. Przełęcz Snozka (853)
  27. Marszałek (828) (2 razy)
  28. Przełęcz Przysłup (785)
  29. Przełęcz Szopka (780)
  30. Czertezik (774)
  31. Czerteż (772)
  32. Kamienna Laworta (769)
  33. Sokolica (747)
  34. Ociemny Wierch (740)
  35. Wielki Król (732)
  36. Majerz (689)
  37. Bajków Groń (679)
  38. Gromadzyn (654)
  39. Przełęcz Sosnów (650)
  40. Mały Król (642)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  2. Park Narodowy Gór Stołowych
  3. Pieniński Park Narodowy
  4. Tatrzański Park Narodowy (3 razy)

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Nadmorski Park Krajobrazowy
  2. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (2 razy)

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Kępa Redłowska
  2. Słone Łąki

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2010/11
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
27

61

34

99

45

40

7222

374

66

280

6957

134

63

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.