Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2009/10
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamiak Karolina
  2. Besz Patrycja
  3. Bilańska Wiktoria
  4. Błotny Julia
  5. Błyskal Krzysztof
  6. Cielecki Oskar
  7. Cioć Natalia
  8. Cipora Aleksandra
  9. Cybruch Anna
  10. Czech Kamil
  11. Czeleń Julia
  12. Darosz Daria
  13. Demusz Joanna
  14. Długa Emilia
  15. Duda Jagoda
  16. Duma Mateusz
  17. Dworak Jagoda
  18. Dwornicki Robert
  19. Frankowska Alicja
  20. Gromala Jagoda
  21. Gronkiewicz Patryk
  22. Gwóźdź Urszula
  23. Gzowski Jan
  24. Jajko Maciej
  25. Jajko Marta
  26. Jamróz Julita
  27. Jarocka Justyna
  28. Jaskuła Katarzyna
  29. Jaźwiecki Dżordan
  30. Karabanowska Patrycja
  31. Kardasz Alan
  32. Karkula Maria
  33. Kiełtyka Katarzyna
  34. Kijowska Joanna
  35. Koncewicz Patrycja
  36. Konik Julita
  37. Konopelska Aneta
  38. Koszczka Łucja
  39. Kowalczuk Adrian
  40. Kozik Edgar
  41. Kozłowska Wiktoria
  42. Królicki Maciej
  43. Krupiński Sebastian
  44. Krynicki Michał
  45. Kusz Klaudia
  46. Kuźmińska Magdalena
  47. Lachowska Karolina
  48. Lepak Konrad
  49. Lepak Małgorzata
  50. Lepak Sylwia
  51. Liniewski Tomasz
  52. Łapczyńska Beata
  53. Malec Dominika
  54. Markowicz Dominika
  55. Markowicz Oliwia
  56. Marosz Aniela
  57. Masłowiec Jakub
  58. Mehrabi Mirjam
  59. Midura Joanna
  60. Mikołajczyk Iwona
  61. Mołodyński Dominik
  62. Nieroda Natalia
  63. Nieroda Patrycja
  64. Nieśpiał Jakub
  65. Olesiejuk Joanna
  66. Orlef Magdalena
  67. Orłowska Klaudia
  68. Orłowska Magdalena
  69. Paguła Sebastian
  70. Paguła Sylwia
  71. Passariello Andrea
  72. Passariello Bruno
  73. Pencarski Maksymilian
  74. Piecuch Natalia
  75. Piorunik Zuzanna
  76. Pitera Dominika
  77. Płoszyński Mateusz
  78. Podkowski Jakub
  79. Podlipska Andżelika
  80. Potomska Estera
  81. Prędki Daria
  82. Prędki Renata
  83. Przybyła Rafał
  84. Rak Łukasz
  85. Rauer Alicja
  86. Roczniak Karolina
  87. Rychliński Oliwer
  88. Skiba Witold
  89. Sobiecka Martyna
  90. Sobota Daria
  91. Sowiński Florian
  92. Sperczyński Przemysław
  93. Symula Oliwia
  94. Szałańska Monika
  95. Szary Wojciech
  96. Szczepanik Kamil
  97. Szczepanik Karol
  98. Szczęsna Justyna
  99. Szott Dariusz
  100. Świerad Eryk
  101. Tarnawska Aleksandra
  102. Tarsudis Denis
  103. Tkacz Antoni
  104. Tkaczyk Julia
  105. Toporowska Justyna
  106. Toporowska Sandra
  107. Trębacz Kamil
  108. Turoń Anna
  109. Tympalska Katarzyna
  110. Urban Weronika
  111. Widzisz Paweł
  112. Wiktorski Damian
  113. Wiktorski Gerard
  114. Wiktorski Jakub
  115. Wiktorski Kamil
  116. Wiktorski Przemysław
  117. Winnicka Sonia
  118. Wojtaszek Maksymilian
  119. Woźniak Grzegorz
  120. Wójcik Jagoda
  121. Wrosz Aneta
  122. Zając Dominika
  123. Zaletańska Anna
  124. Żarów Dawid

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Bereźnica Niżna
  2. Bereźnica Wyżna
  3. Bocheniec
  4. Cisna
  5. Czarna (2 razy)
  6. Czarna Sędziszowska
  7. Dołżyca k. Cisnej
  8. Dźwiniacz Dolny
  9. Glinne
  10. Huzele (3 razy)
  11. Jabłonki (2 razy)
  12. Jaworzec
  13. Jureczkowa
  14. Kalnica k. Wetliny
  15. Kielce (3 razy)
  16. Kołonice
  17. Lesko (8 razy)
  18. Lublin (2 razy)
  19. Lwów (Ukraina)
  20. Myczków
  21. Nowa Sarzyna
  22. Rabe k. Baligrodu
  23. Radziejowa
  24. Radzyń Podlaski
  25. Rzeszów (7 razy)
  26. Sanok (3 razy)
  27. Suche Rzeki
  28. Szaniawy-Matysy
  29. Święta Katarzyna
  30. Ustianowa
  31. Ustrzyki Górne (2 razy)
  32. Wołosate
  33. Zatwarnica
  34. Zwierzyń

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Tarnica (1346)
  2. Wielka Rawka (1304)
  3. Przełęcz pod Tarnicą (1275)
  4. Szeroki Wierch (1268)
  5. Mała Rawka (1267)
  6. Smerek (1222)
  7. Kremenaros (1221)
  8. Przełęcz M. Orłowicza (1075)
  9. Wołosań (1071)
  10. Łopiennik (1069)
  11. Sasów (1010)
  12. Jaworne (992)
  13. Czerenina (981)
  14. Durna (979)
  15. Falowa (968)
  16. Osina (963)
  17. Łopieninka (953) (2 razy)
  18. Berest (942)
  19. Berdo (890)
  20. Przełęcz Wyżniańska (855)
  21. Woronikówka (836)
  22. Hon (820)
  23. Przełęcz Żebrak (816)
  24. Kamienna Laworta (769)
  25. Markowska (748)
  26. Brańcowa (677)
  27. Truszowskie (677)
  28. Mosty (640)
  29. Wierchy (635)
  30. Łysa Góra (594)
  31. Czulnia (576)
  32. Przełęcz Hucka (465)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  2. Świętokrzyski Park Narodowy

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy
  2. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy (2 razy)
  3. Park Krajobrazowy Gór Słonnych

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Chwaniów
  2. Kadzielnia
  3. Kania
  4. Olszyna Łęgowa w Kalnicy
  5. Przełom Sanu pod Grodziskiem

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2009/10
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
21

43

22

124

34

32

3691

295

16

219

4195

92

37

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.