Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2006/07
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Bajda Dawid
  2. Bielińska Aleksandra
  3. Bogacz Ewa
  4. Bryndza Maciej
  5. Burda Martyna
  6. Dajczak Justyna
  7. Dec Bartosz
  8. Duda Jagoda
  9. Dunaj Magda
  10. Dziwisz Radosław
  11. Fedorowicz Kamil
  12. Flankowska Emilia
  13. Flankowska Natalia
  14. Frankowska Alicja
  15. Gargas Elżbieta
  16. Głowniak Dariusz
  17. Golańska Angelika
  18. Górska Paulina
  19. Granatowska Marta
  20. Granatowski Bartosz
  21. Heichel Marta
  22. Homa Przemysław
  23. Hurkała Klaudia
  24. Jamróz Justyna
  25. Januszczak Aleksandra
  26. Jastrzębski Tomasz
  27. Józefczyk Tomasz
  28. Jóźwiak Marcelina
  29. Kalinowska Karolina
  30. Kamińska Ewa
  31. Karasek Karolina
  32. Karpecki Damian
  33. Kaszany Karolina
  34. Kijowska Joanna
  35. Kołodziej Artur
  36. Kołodziej Joanna
  37. Kowalska Jadwiga
  38. Kozdrowska Jagoda
  39. Królicka Karolina
  40. Królicki Maciej
  41. Kucińska Kamila
  42. Kulik Anita
  43. Kulik Krystian
  44. Kuryło Karolina
  45. Lachowski Patryk
  46. Lenard Anna
  47. Lula Anna
  48. Malecka Justyna
  49. Markowicz Anita
  50. Matuszewski Radosław
  51. Mickoś Justyna
  52. Orlef Magdalena
  53. Paguła Sylwia
  54. Pałka Karol
  55. Papież Monika
  56. Piechocka Edyta
  57. Piecuch Mateusz
  58. Piecuch Natalia
  59. Piotrowski Michał
  60. Robakowska Kamila
  61. Roczniak Patryk
  62. Sas Klaudia
  63. Semczyk Anna
  64. Skiba Witold
  65. Sokołowski Szymon
  66. Stachowicz Anna
  67. Stanisławska Klaudia
  68. Staniszewska Katarzyna
  69. Steciuk Andrzej
  70. Stelmaczonek Barbara
  71. Śliwa Adrian
  72. Śmietana Izabela
  73. Świgoń Kamil
  74. Tokarski Radosław
  75. Toporowska Joanna
  76. Toporowska Justyna
  77. Turzańska Joanna
  78. Uszak Bernadeta
  79. Walczak Aneta
  80. Winnicka Sonia
  81. Wysoczańska Sylwia
  82. Zaniewicz Marcelina
  83. Zbierak Agnieszka
  84. Zimny Rafał
  85. Żyhajło Ireneusz

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Beniowa
  2. Bereżki
  3. Brzegi Dolne
  4. Bukowiec nad Sanem
  5. Bystre k. Czarnej
  6. Czarna
  7. Czarna Sędziszowska
  8. Dźwiniacz Dolny
  9. Hoszowczyk
  10. Hoszów
  11. Jureczkowa
  12. Kalwaria Zebrzydowska
  13. Kolbuszowa
  14. Kościelisko-Kiry (3 razy)
  15. Kraków (3 razy)
  16. Lesko
  17. Lipie
  18. Łęknica
  19. Michniowiec
  20. Oświęcim
  21. Rzeszów (5 razy)
  22. Sanok
  23. Sianki
  24. Stefkowa
  25. Tyniec
  26. Ustianowa
  27. Ustrzyki Górne (3 razy)
  28. Wadowice
  29. Wieliczka
  30. Wołosate
  31. Wrocław (2 razy)
  32. Zagórz
  33. Zakopane (3 razy)
  34. Żary
  35. Żłobek

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Starorobociański Wierch (2176)
  2. Kończysty Wierch (2002)
  3. Przełęcz Starorobociańska (1975)
  4. Liliowy Karb (1959)
  5. Przełęcz Gaborowa (1938)
  6. Zadni Ornak (1867)
  7. Ornak (1854)
  8. Chuda Przełączka (1850)
  9. Suchy Wierch Ornaczański (1832)
  10. Wyżnia Ornaczańska Przełęcz (1825)
  11. Siwa Przełęcz (1812)
  12. Ornaczańska Przełęcz (1795)
  13. Trzydniowiański Wierch (1758)
  14. Przełęcz Tomanowa (1686)
  15. Przełęcz Iwaniacka (1459)
  16. Tarnica (1346)
  17. Wielka Rawka (1304) (2 razy)
  18. Połonina Caryńska (1297)
  19. Przełęcz pod Tarnicą (1275)
  20. Szeroki Wierch (1268)
  21. Mała Rawka (1267) (2 razy)
  22. Kińczyk Bukowski (1251)
  23. Smreczyński Staw (1227) (2 razy)
  24. Kremenaros (1221)
  25. Upłaziński Wierszyk (1203)
  26. Rozsypaniec (1146)
  27. Gubałówka (1120)
  28. schronisko na Hali Ornak (1100) (2 razy)
  29. Opołonek (1028)
  30. Piniaszkowy (960)
  31. Jaworniki (909)
  32. Przełęcz Beskid Żydowski (863)
  33. Besida (856)
  34. Przełęcz Wyżniańska (855) (2 razy)
  35. Przełęcz Przysłup (855)
  36. Kamienna Laworta (769)
  37. Żuków (768)
  38. Holica (762)
  39. Jasień (734)
  40. Brańcowa (677)
  41. Truszowskie (677)
  42. Wierch (662)
  43. Gromadzyn (654)
  44. Równia (652)
  45. Mosty (640)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (4 razy)
  2. Tatrzański Park Narodowy (2 razy)

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Bielańsko-Tyniecki Park Kajobrazowy
  2. Park Krajobrazowy Doliny Sanu
  3. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (2 razy)
  4. Park Krajobrazowy Łuk Mużakowa

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Chwaniów

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2006/07
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
17

41

24

85

35

45

4377

300

23

297

6219

105

29

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.