Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2004/05
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamiak Katarzyna
  2. Banachowski Maciej
  3. Bańczak Mateusz
  4. Baran Aleksandra
  5. Bargiel Jagoda
  6. Bieniek Judyta
  7. Bodurkiewicz Katarzyna
  8. Bryndza Maciej
  9. Brzozowska Angelina
  10. Buczek Jakub
  11. Cetnar Mateusz
  12. Cipora Aneta
  13. Cygan Norbert
  14. Daś Alicja
  15. Dec Mateusz
  16. Długa Emilia
  17. Dubiel Natalia
  18. Duda Jagoda
  19. Duda Katarzyna
  20. Dworak Przemysław
  21. Dwornicki Robert
  22. Dworzańska Julia
  23. Dziuruń Jakub
  24. Fedorowicz Kamil
  25. Flankowska Emilia
  26. Franc Patryk
  27. Gajda Kamila
  28. Gargas Elżbieta
  29. Gąbka Jan
  30. Giefert Sylwia
  31. Gomulska Katarzyna
  32. Granatowski Bartosz
  33. Grzebyk Joanna
  34. Grzebyk Magdalena
  35. Gula Julia
  36. Heichel Marta
  37. Janik Ernest
  38. Januszczak Aleksandra
  39. Jaremko Ewa
  40. Józefczyk Tomasz
  41. Jóźwiak Marcelina
  42. Kamińska Katarzyna
  43. Kinasz Anna
  44. Kinasz Michał
  45. Koncewicz Emil
  46. Korfanty Justyna
  47. Korfanty Michał
  48. Kosa Marcin
  49. Koszałka Szymon
  50. Kowalcze Beata
  51. Królicka Karolina
  52. Królicki Maciej
  53. Kruk Aneta
  54. Kuc Ewa
  55. Lechowicz Paweł
  56. Lepak Edyta
  57. Lepak Konrad
  58. Lepak Marcin
  59. Łapczyński Krzysztof
  60. Łukaszyk Aleksandra
  61. Malicki Kamil
  62. Maliszewska Magdalena
  63. Mańkowski Łukasz
  64. Markowicz Anita
  65. Matwiej Marcelina
  66. Michno Aneta
  67. Mickoś Justyna
  68. Niemiec Patrycja
  69. Orlef Magdalena
  70. Orłowska Ewelina
  71. Oszer Aleksandra
  72. Pawliszak Arkadiusz
  73. Pereślucha Sylwia
  74. Piecuch Katarzyna
  75. Piotrowski Michał
  76. Podlipski Marcin
  77. Prorok Jakub
  78. Rauer Alicja
  79. Rąpała Dariusz
  80. Robakowska Kamila
  81. Roczniak Karolina
  82. Roczniak Patryk
  83. Rokosz Dominika
  84. Roman Łukasz
  85. Rużyło Beata
  86. Ryba Justyna
  87. Rychliński Dominik
  88. Rymarczyk Robert
  89. Skiba Natalia
  90. Skiba Witold
  91. Słota Bernard
  92. Sobota Sebastian
  93. Stachowicz Anna
  94. Staniszewska Katarzyna
  95. Staniszewski Łukasz
  96. Stec Anna
  97. Strusiewicz Adam
  98. Szczepanik Kamil
  99. Szczygieł Michał
  100. Szczyrba Arkadiusz
  101. Szczyrba Małgorzata
  102. Szot Anita
  103. Śliwa Adrian
  104. Śmietana Izabela
  105. Tajak Paula
  106. Tarnawska Aleksandra
  107. Toporowska Joanna
  108. Toporowska Julita
  109. Toporowska Justyna
  110. Trzaska Ewa
  111. Trzaska Paweł
  112. Urban Mateusz
  113. Urban Paweł
  114. Uszak Bernadeta
  115. Wagner Wiktoria
  116. Wiktorski Hubert
  117. Winnicka Sonia
  118. Wnęk Bartłomiej
  119. Wojtasik Przemysław
  120. Wójtowicz Angelika
  121. Wrona Paulina
  122. Żurowski Mateusz
  123. Żyhajło Adam
  124. Żyhajło Maciej

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Andrychów (2 razy)
  2. Bachotek
  3. Boguszów-Gorce
  4. Brodnica
  5. Chrewt
  6. Cisna
  7. Czarnorzeki
  8. Czarnów
  9. Czernichów
  10. Daszówka
  11. Dwerniczek
  12. Dwernik
  13. Dybawka
  14. Dzembronia (Ukraina)
  15. Górzanka
  16. Grzmiąca
  17. Haczów
  18. Huzele
  19. Iwono-Frankowsk (Ukraina)
  20. Jabłonki
  21. Jałowe
  22. Jaremcza (Ukraina)
  23. Jarnołtówek
  24. Jasień
  25. Jasinia (Ukraina)
  26. Karpacz
  27. Kolbuszowa
  28. Kołomyja (Ukraina)
  29. Kołonice
  30. Komarno
  31. Kościelisko-Kiry
  32. Kraków (3 razy)
  33. Krzeszów
  34. Lesko (4 razy)
  35. Lipowa
  36. Lubomin
  37. Łubne
  38. Łysa Polana (3 razy)
  39. Myczków
  40. Obidowa
  41. Odrzykoń
  42. Pokrzydowo
  43. Pokrzywna
  44. Polana
  45. Przemyśl (2 razy)
  46. Przeworsk
  47. Pszczeliny (2 razy)
  48. Radziejowa
  49. Ropki
  50. Równia
  51. Rybnica Leśna
  52. Rzeszów (3 razy)
  53. Sanok (2 razy)
  54. Sobótka
  55. Solina
  56. Stebnik
  57. Stefkowa
  58. Teleśnica Oszwarowa
  59. Toruń
  60. Tyskowa
  61. Ustrzyki Górne (2 razy)
  62. Wadowice
  63. Wałbrzych
  64. Warszawa
  65. Węglówka
  66. Wola Górzańska
  67. Wołkowyja
  68. Wołosate
  69. Wydrne
  70. Wysowa
  71. Zagórz (6 razy)
  72. Zakopane (3 razy)
  73. Załuż
  74. Zawoja
  75. Złoty Stok
  76. Żywiec

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Rysy (2499)
  2. Howerla (2061) (Ukraina) (2 razy)
  3. Buła pod Rysami (2054) (2 razy)
  4. Brebenieskul (2037) (Ukraina)
  5. Pop Iwan (2022) (Ukraina)
  6. Piertos (2020) (Ukraina)
  7. Gutin Tomnatek (2016) (Ukraina)
  8. Rebra (2001) (Ukraina)
  9. Turkuł (1982) (Ukraina)
  10. Breskuł (1911) (Ukraina)
  11. Giewont (1894)
  12. Dzembronia (1880) (Ukraina)
  13. Pietrosul (1855) (Ukraina)
  14. Dancerz (1850) (Ukraina)
  15. Pożyżewska (1822) (Ukraina)
  16. Jezioro pod Gutin Tomnatykiem (1801) (Ukraina)
  17. Świstowa Czuba (1763)
  18. Jeziorko Niesamowite (1750) (Ukraina)
  19. ruiny schroniska pod Smotrecem (1742) (Ukraina)
  20. Babia Góra (1725)
  21. Przełęcz Kondracka (1725)
  22. Świstówka Roztocka (1706)
  23. Kępa (1683)
  24. schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (1671)
  25. Śnieżka (1602)
  26. Czarny Staw nad Morskim Okiem (1585)
  27. Przełęcz pod Pietrosem (1550) (Ukraina)
  28. Kępa (1525)
  29. Słonecznik (1423)
  30. schronisko nad Morskim Okiem (1410)
  31. Przełęcz Brona (1408)
  32. Przełęcz pod Śnieżką (1394)
  33. Sokolica (1367)
  34. Tarnica (1346) (2 razy)
  35. schronisko na Hali Kondratowej (1340)
  36. Krzemień (1335) (2 razy)
  37. Bukowe Berdo (1313) (2 razy)
  38. Turbacz (1310)
  39. Wielka Rawka (1304)
  40. Kiczorka (1298)
  41. Połonina Caryńska (1297)
  42. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  43. Szeroki Wierch (1268)
  44. Mała Rawka (1267)
  45. Skrzyczne (1257)
  46. Broski (1236)
  47. Smreczyński Staw (1227)
  48. Małe Skrzyczne (1211)
  49. Rozdziele (1198)
  50. Kopa Skrzyczeńska (1191)
  51. Przełęcz Przysłup Miętusi (1189)
  52. Przełęcz Goprowców (1160) (2 razy)
  53. Zielony Kopiec (1154)
  54. Malinowska Skała (1152)
  55. Syhlec (1146)
  56. Magurka Wiślańska (1140)
  57. Wysoka Kopa (1126)
  58. Sine Skałki (1122)
  59. Przednia Kopa (1114)
  60. Magurka Radziechowska (1112)
  61. Obidowiec (1106)
  62. schronisko na Hali Ornak (1100)
  63. Niżni Syhlec (1093)
  64. Gawlas (1077)
  65. Wołosań (1071)
  66. Łopiennik (1069)
  67. Zwalisko (1047)
  68. Groniki (1027)
  69. Murońka (1021)
  70. Magura Stuposiańska (1016)
  71. Przełęcz Krowiarki (1012)
  72. Sasów (1010)
  73. Przełęcz Rozdroże pod Zwaliskiem (999)
  74. Rozdroże pod Kopą (998)
  75. Lackowa (997)
  76. Jaworne (992)
  77. Stare Wierchy (983)
  78. Osina (963)
  79. Dolina za Bramką (955)
  80. Łopieninka (953)
  81. Skalnik (945)
  82. Berest (942)
  83. Ostry Wierch (938)
  84. Waligóra (936)
  85. Czupel (933)
  86. Magurka Wilkowicka (909)
  87. Biała Skała (903)
  88. Jeleniec (902)
  89. Rogacz (899)
  90. Biskupia Kopa (890)
  91. Rogowiec (870)
  92. Przełęcz Wyżniańska (855)
  93. Chełmiec (851)
  94. Otryt (840)
  95. Hon (820)
  96. Przełęcz Trzech Dolin (810)
  97. Cigelka (807)
  98. Suchy Wierch (781)
  99. Kamienna Laworta (769)
  100. Przełęcz Pułaskiego (743)
  101. Skopiec (724)
  102. Ślęża (719)
  103. Przełęcz pod Kopą (711)
  104. Przełęcz Przegibek (663)
  105. Gromadzyn (654) (2 razy)
  106. Przełęcz Hutniańska (643)
  107. Mały Król (642)
  108. Wierchy (635)
  109. Orlik (618)
  110. Łabiska (615)
  111. Kiń (612)
  112. Wańka Dział (595)
  113. Horbek (516)
  114. Wieżyca (415)
  115. Przełęcz Tąpadła (384)
  116. Sobień (350)
  117. Przełęcz pod Wieżycą (280)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Babiogórski Park Narodowy
  2. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  3. Gorczański Park Narodowy
  4. Karkonoski Park Narodowy
  5. Tatrzański Park Narodowy (4 razy)

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Brodnicki Park Krajobrazowy
  2. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy
  3. Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy
  4. Książański Park Krajobrazowy
  5. Park Krajobrazowy Beskidu Małego
  6. Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego
  7. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (2 razy)
  8. Park Krajobrazowy Gór Opawskich
  9. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (4 razy)
  10. Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego
  11. Park Krajobrazowy Sudetów Wałbrzyskich
  12. Rudawski Park Krajobrazowy
  13. Ślężański Park Krajobrazowy

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Barania Góra
  2. Cicha Dolina
  3. Hulskie im. St. Myczkowskiego
  4. Prządki
  5. Sobień
  6. Ślęża

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2004/05
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
25

64

39

127

76

117

9987

637

89

740

16103

269

24

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.