Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2003/04
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Banach Leszek
  2. Bańczak Mateusz
  3. Bartuzi Ewelina
  4. Bendkowska Justyna
  5. Bielińska Aleksandra
  6. Bieniek Kamila
  7. Bodurkiewicz Katarzyna
  8. Brzozowska Angelina
  9. Burzyńska Klaudia
  10. Burzyński Łukasz
  11. Cetnar Katarzyna
  12. Cetnar Mateusz
  13. Chmielowski Daniel
  14. Chmura Mateusz
  15. Cichocka Paulina
  16. Cipora Patryk
  17. Ciślik Małgorzata
  18. Cygan Norbert
  19. Cyzio Konrad
  20. Czech Kamil
  21. Dadej Paula
  22. Darosz Hubert
  23. Darosz Paulina
  24. Daś Aleksandra
  25. Daś Alicja
  26. Dąbrowiecka Katarzyna
  27. Dec Mateusz
  28. Dereń Manuela
  29. Domaradzka Dominika
  30. Drożdżyńska Patrycja
  31. Dubiel Natalia
  32. Duda Jagoda
  33. Dunaj Maciej
  34. Dunaj Magdalena
  35. Dworak Karolina
  36. Dwornicki Robert
  37. Dyrda Aneta
  38. Dziuruń Jakub
  39. Dziwak Sylwia
  40. Faluszczak Dominika
  41. Fedorowicz Kamil
  42. Flankowska Emilia
  43. Foltyn Zbigniew
  44. Fuksa Justyna
  45. Gargas Joanna
  46. Gąbka Jan
  47. Gębica Emilia
  48. Giefert Sylwia
  49. Głaba Aneta
  50. Górski Łukasz
  51. Granatowska Klaudia
  52. Granatowski Bartosz
  53. Grasela Bartłomiej
  54. Grzebyk Joanna
  55. Grzebyk Magdalena
  56. Gula Martyna
  57. Gwiazda Natalia
  58. Gwóźdź Aleksandra
  59. Heichel Marta
  60. Homa Przemysław
  61. Horbowy Piotr
  62. Horodejczuk Katarzyna
  63. Hurkała Klaudia
  64. Jachym Tomasz
  65. Jagielczuk Justyna
  66. Jajko Maciej
  67. Jamróz Justyna
  68. Jankowska Klaudia
  69. Januszczak Aleksandra
  70. Jaremko Ewa
  71. Jonasz Ewelina
  72. Kamińska Katarzyna
  73. Karasek Karolina
  74. Karasek Piotr
  75. Kardasz Grzegorz
  76. Kiełtyka Katarzyna
  77. Kinasz Anna
  78. Kinasz Michał
  79. Kluczewski Jakub
  80. Kosa Marcin
  81. Koszałka Dariusz
  82. Koszałka Szymon
  83. Kowalcze Beata
  84. Kowalski Jakub
  85. Kowalski Piotr
  86. Kramarczyk Joanna
  87. Królicka Karolina
  88. Królicki Maciej
  89. Kruk Aneta
  90. Kuc Eliza
  91. Kuc Ewa
  92. Kucharzyk Jan
  93. Kucharzyk Łukasz
  94. Kucharzyk Mateusz
  95. Kulik Anna
  96. Kulik Kamil
  97. Kuźmińska Magdalena
  98. Lachowski Patryk
  99. Latocha Grzegorz
  100. Lechowicz Paweł
  101. Lepak Edyta
  102. Lepak Małgorzata
  103. Lewek Łukasz
  104. Lewiński Mateusz
  105. Litwin Adam
  106. Lubas Mateusz
  107. Luty Kamil
  108. Łeszega Łukasz
  109. Łeszega Mateusz
  110. Łukaszyk Aleksandra
  111. Maczyszyn Patrycja
  112. Madej Daria
  113. Maga Magdalena
  114. Malecki Mateusz
  115. Malicki Kamil
  116. Marciniuk Agnieszka
  117. Markowicz Anita
  118. Matwiej Marcelina
  119. Mickoś Justyna
  120. Mikulska Monika
  121. Mikulski Maciej
  122. Motyczka Aleksandra
  123. Mozgowoj Łukasz
  124. Niżnik Magdalena
  125. Orlef Magdalena
  126. Orłowska Ewelina
  127. Osuch Tomasz
  128. Oszer Aleksandra
  129. Oszer Mateusz
  130. Paguła Sylwia
  131. Pawliszak Arkadiusz
  132. Perzanowski Michał
  133. Piecuch Katarzyna
  134. Piecuch Mateusz
  135. Piecuch Natalia
  136. Piotrowski Michał
  137. Pluta Natalia
  138. Płoszyński Mateusz
  139. Podlipska Andżelika
  140. Rak Łukasz
  141. Rauer Alicja
  142. Robakowska Kamila
  143. Roczniak Karolina
  144. Roczniak Patryk
  145. Rychliński Dominik
  146. Rygielski Łukasz
  147. Rymarczyk Robert
  148. Sas Paulina
  149. Schär Zuzanna
  150. Sidur Piotr
  151. Skrzyniacz Sebastian
  152. Słoboda Dominika
  153. Słoboda Karolina
  154. Słoboda Magdalena
  155. Słoboda Szymon
  156. Słota Bernard
  157. Smalara Krzysztof
  158. Smuk Roman
  159. Sobiecki Emil
  160. Sobota Sebastian
  161. Sobótka Amaranta
  162. Socha Michał
  163. Staniszewska Katarzyna
  164. Staniszewski Łukasz
  165. Staniszewski Paweł
  166. Stopa Izabela
  167. Sułuja Karlina
  168. Szary Wojciech
  169. Szczepanik Kamil
  170. Szczepanik Karol
  171. Szczyrba Arkadiusz
  172. Szczyrba Małgorzata
  173. Szot Dominik
  174. Szpilka Karolina
  175. Szwarc Hubert
  176. Śliwa Adrian
  177. Śmierciak Artur
  178. Śmietana Izabela
  179. Tarnawska Aleksandra
  180. Tetera Przemysław
  181. Toporowska Joanna
  182. Toporowska Justyna
  183. Trzaska Paweł
  184. Turoń Anna
  185. Tylenda Eryk
  186. Tymoszczuk Agata
  187. Urban Joanna
  188. Urban Justyna
  189. Urban Kinga
  190. Uszak Bernadeta
  191. Wagner Wiktoria
  192. Walczak Aneta
  193. Warga Bartłomiej
  194. Widzisz Paweł
  195. Wieczorek Sylwia
  196. Wiktorski Przemysław
  197. Winnicka Sonia
  198. Wojtasik Bartłomiej
  199. Wojtasik Przemysław
  200. Wojtaszek Maksymilian
  201. Wójcik Daniel
  202. Wrona Patryk
  203. Wrona Paulina
  204. Zapór Łukasz
  205. Zegar Maciej
  206. Zwarycz Radosław
  207. Żorniak Aleksandra
  208. Żurowski Mateusz
  209. Żyhajło Maciej

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Andrychów
  2. Bielice
  3. Bóbrka k. Soliny
  4. Bystre k. Baligrodu
  5. Czarna
  6. Duszatyn
  7. Duszniki-Zdrój
  8. Dybawka
  9. Dźwiniacz Dolny
  10. Glinne
  11. Huzele
  12. Jasień
  13. Jureczkowa
  14. Jurków
  15. Kalwaria Zebrzydowska
  16. Karłów
  17. Kielce
  18. Kłodzko (2 razy)
  19. Komańcza
  20. Końskie
  21. Kraków
  22. Krynica-Zdrój
  23. Krynica-Zdrój - Czarny Potok
  24. Kudowa-Zdrój
  25. Lądek-Zdrój
  26. Lesko (4 razy)
  27. Międzygórze
  28. Myczkowce
  29. Niebo
  30. Nowy Sącz
  31. Olszanica
  32. Opole
  33. Otmuchów
  34. Piekło
  35. Piwniczna
  36. Podzamek
  37. Półrzeczki
  38. Prałkowce
  39. Prełuki
  40. Przemyśl
  41. Pszczeliny
  42. Rabe k. Baligrodu
  43. Rozdziele
  44. Równia
  45. Rytro
  46. Sielpia Wielka
  47. Skarżysko-Kamienna (2 razy)
  48. Sokolec
  49. Stebnik (2 razy)
  50. Stefkowa
  51. Szczawnica
  52. Szczawnica-Jaworki
  53. Ustrzyki Górne (2 razy)
  54. Wamberzyce
  55. Węglówka
  56. Wołosate
  57. Zagórz (5 razy)
  58. Zwierzyń

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Śnieżnik (1425)
  2. Tarnica (1346) (2 razy)
  3. Krzemień (1335)
  4. Halicz (1333)
  5. Bukowe Berdo (1313)
  6. Wielka Rawka (1304)
  7. Rozsypaniec (1280)
  8. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  9. Szeroki Wierch (1268)
  10. Mała Rawka (1267)
  11. Radziejowa (1262)
  12. Kremenaros (1221)
  13. Złomisty Wierch (1207)
  14. Wielka Prehyba (1191)
  15. Wielki Rogacz (1182)
  16. Prehyba (1175)
  17. Mogielica (1173)
  18. Przełęcz Goprowców (1160) (2 razy)
  19. Jaworzyna Krynicka (1114)
  20. Rudawiec (1112)
  21. Przełęcz Bukowska (1107)
  22. Orlica (1084)
  23. Jasień (1062)
  24. Kutrzyca (1051)
  25. Wysoka (Wysokie Skałki) (1050)
  26. Wielka Sowa (1015)
  27. Krzysztonów (1012)
  28. Chryszczata (997)
  29. Kowadło (989)
  30. Mały Krzysztonów (984)
  31. Jagodna (977)
  32. Durbaszka (942)
  33. Obidza (930)
  34. Kopa Równica (923)
  35. Szczeliniec Wielki (919)
  36. Lubomir (912)
  37. Wysoki Wierch (898)
  38. Sasin (867)
  39. Przełęcz Wyżniańska (855)
  40. Błędne Skały (852)
  41. Przełęcz Spalona (811)
  42. Przełęcz Jurkowska (805)
  43. Kamienna Laworta (769) (2 razy)
  44. Żuków (768)
  45. Kłodzka Góra (765)
  46. Holica (762)
  47. Przełęcz Krzyżowa (760)
  48. Szafranówka (742)
  49. Grodzisko (734)
  50. Palenica (719)
  51. Przełęcz pod Porębą (690)
  52. Brańcowa (677)
  53. Truszowskie (677)
  54. Gromadzyn (654) (2 razy)
  55. Mały Król (642)
  56. Mosty (640)
  57. Orlik (618)
  58. Podzamecka Kopa (615)
  59. Kiń (612)
  60. Przełęcz Jaworzyce (578)
  61. Czulnia (576)
  62. Koziniec (521)
  63. Przełęcz Kłodzka (483)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  2. Park Narodowy Gór Stołowych

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy
  2. Park Krajobrazowy Doliny Sanu
  3. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (4 razy)
  4. Park Krajobrazowy Gór Sowich
  5. Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego (2 razy)
  6. Popradzki Park Krajobrazowy (2 razy)
  7. Śnieżnicki Park Krajobrazowy (2 razy)

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. Chwaniów
  2. Gołoborze
  3. Kadzielnia
  4. Przełom Osławy pod Duszatynem
  5. Puszcza Śnieżnej Białki
  6. Śnieżnik Kłodzki
  7. Wąwóz Homole
  8. Wodospad Wilczki
  9. Wysokie Skałki
  10. Zwiezło

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2003/04
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
24

42

18

209

58

63

5214

348

51

385

7698

200

13

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.