Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2001/02
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Armaciński Filip
  2. Armaciński Patryk
  3. Bahłaj Dawid
  4. Bańczak Mateusz
  5. Bartkowiak Izabela
  6. Bartuzi Ewelina
  7. Bodurkiewicz Jakub
  8. Brela Maciej
  9. Brzozowska Angelina
  10. Buczek Mateusz
  11. Cygan Norbert
  12. Czerwonka Małgorzata
  13. Daszkiewicz Aneta
  14. Dec Mateusz
  15. Dembicka Laura
  16. Demusz Monika
  17. Dębek Agnieszka
  18. Długa Monika
  19. Domański Maciej
  20. Domaradzki Mateusz
  21. Dwornicki Robert
  22. Dyrda Aneta
  23. Faluszczak Dominika
  24. Fedorowicz Kamil
  25. Florek Patryk
  26. Giefert Sylwia
  27. Głaba Agata
  28. Górska Paulina
  29. Górski Łukasz
  30. Gwóźdź Aleksandra
  31. Janczy Arletta
  32. Janik Ernest
  33. Jurczyszyn Jan
  34. Kamińska Katarzyna
  35. Karasek Piotr
  36. Kądziółka Małgorzata
  37. Kic Wojciech
  38. Kinasz Anna
  39. Korfanty Michał
  40. Kosa Marcin
  41. Kowalski Bartosz
  42. Kowalski Jakub
  43. Krech Eryk
  44. Królicki Maciej
  45. Królicka Karolina
  46. Krycka Magdalena
  47. Kuc Eliza
  48. Kucińska Kamila
  49. Kulik Anita
  50. Kulik Kamil
  51. Kuś Katarzyna
  52. Lechowicz Paweł
  53. Lepak Konrad
  54. Lubiński Krystian
  55. Łukaszyk Aleksandra
  56. Maczyszyn Ernest
  57. Malecka Justyna
  58. Malecki Bartosz
  59. Malicki Maciej
  60. Maliszewska Magdalena
  61. Markowicz Anita
  62. Markowicz Justyna
  63. Marszałek Anna
  64. Mazur Anna
  65. Mazur Jaryna
  66. Mickoś Justyna
  67. Mikulski Maciej
  68. Niemiec Patrycja
  69. Nycz Grzegorz
  70. Nycz Urszula
  71. Olesiejuk Natalia
  72. Orlef Magdalena
  73. Orłowska Ewelina
  74. Ostrowski Mateusz
  75. Osuch Tomasz
  76. Paczkowski Tomasz
  77. Pająk Michał
  78. Pająk Paulina
  79. Piecuch Mateusz
  80. Prus Bruno
  81. Rauer Alicja
  82. Rąpała Dariusz
  83. Regiel Anna
  84. Regiel Jakub
  85. Robakowska Kamila
  86. Roczniak Patryk
  87. Rokicka Karolina
  88. Rokicki Bartosz
  89. Rokosz Dominika
  90. Sas Daniel
  91. Skiba Natalia
  92. Skiba Witold
  93. Słoboda Dominika
  94. Słoboda Karolina
  95. Słoboda Magdalena
  96. Słoboda Szymon
  97. Sobiecki Emil
  98. Sobota Dariusz
  99. Sobota Sebastian
  100. Sokołowski Szymon
  101. Sperczyński Jan
  102. Stach Paweł
  103. Staniszewska Katarzyna
  104. Staniszewski Łukasz
  105. Staniszewski Paweł
  106. Steciuk Andrzej
  107. Sułuja Karlina
  108. Szajstek Dawid
  109. Szczepanik Kamil
  110. Szczepkowicz Daniel
  111. Śliwa Adrian
  112. Śmietana Izabela
  113. Tarnawski Adam
  114. Tkacz Magdalena
  115. Tkacz Piotr
  116. Tomków Aneta
  117. Toporowska Joanna
  118. Toporowska Justyna
  119. Tulejbicz Dariusz
  120. Uszak Bernadeta
  121. Wagner Wiktoria
  122. Widzisz Paweł
  123. Wieczorek Sylwia
  124. Wiktorski Wojciech
  125. Winnicka Sonia
  126. Wójtowicz Joanna
  127. Wójtowicz Mateusz
  128. Wysoczańska Sylwia
  129. Zabłocki Łukasz
  130. Zadorożny Dariusz
  131. Ziembikiewicz Wojciech
  132. Zwarycz Radosław
  133. Żabski Mateusz
  134. Żurowska Małgorzata

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Bereżki
  2. Besko
  3. Bębło
  4. Będkowice
  5. Biłgoraj
  6. Błędów
  7. Bobolice
  8. Bogucin Mały
  9. Bolechowice
  10. Bóbrka k. Soliny
  11. Bukowiec nad Solinką
  12. Chechło
  13. Czajowice
  14. Czarna Sędziszowska
  15. Częstochowa
  16. Dąbrowa Górnicza
  17. Dębna
  18. Dukla
  19. Dybawka (2 razy)
  20. Glinne
  21. Huzele
  22. Iwonicz-Zdrój
  23. Jaworzec
  24. Jerzmanowice (3 razy)
  25. Kalnica k. Wetliny (2 razy)
  26. Kraków (2 razy)
  27. Lesko (4 razy)
  28. Lipowica
  29. Liskowate
  30. Lubatowa (2 razy)
  31. Lubatówka
  32. Lutowiska
  33. Łazy
  34. Łobozew Dolny
  35. Łuh
  36. Mirów
  37. Moczydło
  38. Myczkowce
  39. Mymoń
  40. Niegowa
  41. Ogrodzieniec
  42. Ojców
  43. Olkusz
  44. Olszanica
  45. Olsztyn k. Częstochowy
  46. Pastwiska
  47. Pieskowa Skała
  48. Podzamcze
  49. Polanki
  50. Pomorzany
  51. Posada Górna (2 razy)
  52. Przemyśl (2 razy)
  53. Pszczeliny
  54. Puławy
  55. Puławy Górne
  56. Rabsztyn
  57. Rakowa
  58. Rodaki
  59. Roztoka (2 razy)
  60. Równia (2 razy)
  61. Rymanów
  62. Rymanów-Zdrój (2 razy)
  63. Rzeszów (2 razy)
  64. Sanok
  65. Sąspów
  66. Sławków-Niwa
  67. Smerek
  68. Solina
  69. Stebnik
  70. Stefkowa
  71. Strzebowiska
  72. Suche Rzeki
  73. Targowiska
  74. Terka
  75. Trzebniów
  76. Wisłoczek
  77. Wojtuszowa
  78. Zagórz (4 razy)
  79. Zahutyń
  80. Załuż
  81. Zamość
  82. Zatwarnica
  83. Zawadka
  84. Zawój
  85. Złoty Potok
  86. Zwierzyniec
  87. Zwierzyń
  88. Żarki
  89. Żelazko

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Smerek (1222)
  2. Jasło (1153)
  3. Fereczata (1102)
  4. Okrąglik (1101)
  5. Przełęcz M.Orłowicza (1075)
  6. Przełęcz Przysłup (785)
  7. Żuków (768)
  8. Holica (762)
  9. Cergowa (716)
  10. Brańcowa (677)
  11. Truszowskie (677)
  12. Słonny (wsch.) (668)
  13. Gromadzyn (654) (2 razy)
  14. Cztery Kopce (632) (2 razy)
  15. Kiczera (628)
  16. Mogiła (606)
  17. Sucha Góra (603)
  18. Czulnia (576)
  19. Skałka (513)
  20. Góra Aleksandra Janowskiego (504)
  21. Michałowiec (471)
  22. Kopiec Piłsudskiego (384)
  23. Sobień (350)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (2 razy)
  2. Ojcowski Park Narodowy (2 razy)
  3. Roztoczański Park Narodowy

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Bielańsko-Tyniecki Park Krajorazowy
  2. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy (3 razy)
  3. Park Krajobrazowy Dolinki Podkrakowskie
  4. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (2 razy)
  5. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (3 razy)
  6. Park Krajobrazowy Orlich Gniazd
  7. Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego (2 razy)

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. 1000-lecia na Cergowej Górze
  2. Chwaniów
  3. Dolina Kluczwody
  4. Nad Trzciańcem
  5. Olszyna Łęgowa w Kalnicy
  6. Ostrężnik
  7. Panieńskie Skały
  8. Parkowe
  9. Sine Wiry
  10. Sobień

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2001/02
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
24

49

26

134

89

23

3183

411

42

227

3220

212

29

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.