Kolejne lata działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego:
[1991/92] [1992/93] [1993/94] [1994/95] [1995/96] [1996/97] [1997/98] [1998/99] [1999/00] [2000/01]
[2001/02] [2002/03] [2003/04] [2004/05] [2005/06] [2006/07] [2007/08] [2008/09] [2009/10] [2010/11]
[2011/12] [2012/13] [2013/14] [2014/15] [2015/16] [2016/17] [2017/18]

Imprezy Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w wybranym roku działalności:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]

Informacja o imprezach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2000/01
wykaz uczestników imprez SKKT:

  1. Adamczyk Dariusz
  2. Andruch Agnieszka
  3. Andruch Paweł
  4. Armaciński Patryk
  5. Bajda Dawid
  6. Bańczak Mateusz
  7. Baran Lucjan
  8. Bilański Mateusz
  9. Bobrecki Artur
  10. Bobrecki Miłosz
  11. Brzozowska Angelina
  12. Buczek Mateusz
  13. Bulanda Marzena
  14. Bulanda Wojciech
  15. Burda Martyna
  16. Cioć Justyna
  17. Cioć Urszula
  18. Cipora Aneta
  19. Czarnecka Lidia
  20. Czeleń Karol
  21. Czerniak Agnieszka
  22. Czerwonka Małgorzata
  23. Dadej Paula
  24. Dajczak Marcin
  25. Daszkiewicz Aneta
  26. Daś Adrianna
  27. Dec Bartłomiej
  28. Dembicki Jacek
  29. Demkowicz Karolina
  30. Demusz Anna
  31. Długa Monika
  32. Domański Maciej
  33. Domaradzka Dominika
  34. Domaradzki Mateusz
  35. Drozdowska Natalia
  36. Dubiel Natalia
  37. Duda Katarzyna
  38. Dunaj Maciej
  39. Dyrda Dominika
  40. Florek Patryk
  41. Frodyma Marta
  42. Germańska Joanna
  43. Głaba Agata
  44. Głaba Dorota
  45. Głowniak Mariusz
  46. Golańska Angelika
  47. Górska Paulina
  48. Granatowska Marta
  49. Granatowski Bartosz
  50. Grzebyk Artur
  51. Grzebyk Joanna
  52. Heichel Marta
  53. Homa Jarosław
  54. Hurkała Klaudia
  55. Jachym Tomasz
  56. Jagielczuk Justyna
  57. Januszczak Celina
  58. Jarosz Marietta
  59. Jasiewicz Daniel
  60. Jaskuła Bartłomiej
  61. Jóźwiak Jagoda
  62. Jurczyszyn Jan
  63. Kamińska Ewa
  64. Karasek Karolina
  65. Karasek Piotr
  66. Karpiński Ernest
  67. Kaszana Karolina
  68. Kawa Joanna
  69. Kawa Monika
  70. Kazimierczak Magdalena
  71. Kądziółka Małgorzata
  72. Kic Wojciech
  73. Kinczel Radosław
  74. Kołodziej Artur
  75. Kołodziej Joanna
  76. Kołodziej Kinga
  77. Kołodziński Jan
  78. Koncewicz Katarzyna
  79. Kopacka Małgorzata
  80. Korczak Bartosz
  81. Korfanty Łukasz
  82. Korfanty Michał
  83. Kosa Marcin
  84. Kowalska Joanna
  85. Kramarczyk Joanna
  86. Królicka Karolina
  87. Krupska Diana
  88. Krycki Bartosz
  89. Kulik Anita
  90. Kulik Krystian
  91. Kumuda Agnieszka
  92. Kumuda Joanna
  93. Lech Jakub
  94. Lechowicz Paweł
  95. Lubiński Krystian
  96. Luty Kamil
  97. Mach Joanna
  98. Maczyszyn Ernest
  99. Madej Anna
  100. Malicki Maciej
  101. Malicki Mateusz
  102. Markowicz Anita
  103. Markowicz Justyna
  104. Markowski Dariusz
  105. Marszałek Anna
  106. Marszałek Marcin
  107. Marszałek Nikodem
  108. Mazur Anna
  109. Motyczka Aleksandra
  110. Mórawski Maciej
  111. Myśliwiec Justyna
  112. Nędza Daniel
  113. Nowak Przemysław
  114. Oleksyk Radosław
  115. Olesiejuk Natalia
  116. Ostrowski Mateusz
  117. Osuch Natalia
  118. Pacławska Ewelina
  119. Paczkowski Tomasz
  120. Pająk Michał
  121. Pałka Karol
  122. Papież Monika
  123. Paprocka Renata
  124. Pasławski Zbigniew
  125. Pazdan Katarzyna
  126. Pencarski Kamil
  127. Piechocka Edyta
  128. Piecuch Mateusz
  129. Pilch Alina
  130. Pitera Jaonna
  131. Pluta Natalia
  132. Płocica Patrycja
  133. Pomykała Natalia
  134. Przybyła Damian
  135. Pyszniak Monika
  136. Rabiej Marcin
  137. Rąpała Dariusz
  138. Regiel Anna
  139. Regiel Ewa
  140. Regiel Jakub
  141. Roczniak Patryk
  142. Rokicki Bartosz
  143. Rokosz Dominika
  144. Sas Daniel
  145. Sęk Piotr
  146. Sikora Patrycja
  147. Skiba Witold
  148. Słoboda Dominika
  149. Słoboda Karolina
  150. Słoboda Magdalena
  151. Słoboda Szymon
  152. Smuk Roman
  153. Sobiecki Michał
  154. Sobota Dariusz
  155. Socha Michał
  156. Sokołowski Szymon
  157. Solima Bartosz
  158. Sperczyński Jan
  159. Stach Paweł
  160. Staniszewska Katarzyna
  161. Staniszewski Paweł
  162. Stańczyk Rafał
  163. Steciuk Andrzej
  164. Szajstek Dawid
  165. Szaler Kamil
  166. Szczepkowicz Daniel
  167. Szczyrba Łukasz
  168. Szmyd Kamil
  169. Szopa Kamila
  170. Szukalska Marta
  171. Śliwa Adrian
  172. Śmietana Izabela
  173. Świerczek Grzegorz
  174. Świgoń Kamil
  175. Tetera Przemysław
  176. Tkacz Piotr
  177. Tokarski Radosław
  178. Toporowska Joanna
  179. Tulejbicz Dariusz
  180. Turek Adrianna
  181. Urban Kamil
  182. Urban Natalia
  183. Uzdejczyk Piotr
  184. Wacławska Natalia
  185. Wagner Wiktoria
  186. Wajda Paulina
  187. Walczak Aneta
  188. Wielgosz Monika
  189. Wiktorski Wojciech
  190. Wodonos Adrian
  191. Wojtasik Przemysław
  192. Wolańska Justyna
  193. Wójcik Daniel
  194. Wójtowicz Mateusz
  195. Wronowski Damian
  196. Wyszyński Jakub
  197. Zabłocki Łukasz
  198. Zadorożny Dariusz
  199. Zegar Maciej
  200. Ziembikiewicz Patrycja
  201. Ziembikiewicz Wojciech
  202. Zimny Rafał
  203. Żurowski Mateusz

 
odwiedzane miejscowości:

  1. Baligród
  2. Barwinek
  3. Bereżki
  4. Bodzentyn
  5. Caryńskie
  6. Chęciny
  7. Chyrowa (2 razy)
  8. Cisna
  9. Czarna Sędziszowska
  10. Dołżyca k. Komańczy
  11. Dukla (2 razy)
  12. Duszatyn
  13. Dźwiniacz Dolny
  14. Folusz
  15. Górzanka
  16. Jabłonki (2 razy)
  17. Jureczkowa
  18. Kałków
  19. Kielce
  20. Kołonice
  21. Komańcza (2 razy)
  22. Kotań
  23. Krempna
  24. Krosno (2 razy)
  25. Krzemionki Opatowskie
  26. Lesko (4 razy)
  27. Leszczowate
  28. Lipowica
  29. Liszna
  30. Lutowiska
  31. Łubne
  32. Międzybrodzie
  33. Mrukowa
  34. Myczków
  35. Mytarz
  36. Nasiczne
  37. Nowa Słupia
  38. Nowa Wieś
  39. Nowy Łupków
  40. Nowy Żmigród
  41. Olchowiec
  42. Olszanica (2 razy)
  43. Prałkowce
  44. Prełuki
  45. Pszczeliny
  46. Radziejowa
  47. Rajbrot
  48. Rajskie
  49. Ropianka
  50. Rzepedź
  51. Rzeszów (2 razy)
  52. Sandomierz
  53. Sanok (5 razy)
  54. Sękowiec
  55. Solina
  56. Świątkowa Mała
  57. Świątkowa Wielka
  58. Święta Katarzyna
  59. Targowiska
  60. Trepcza
  61. Turzańsk
  62. Tyskowa
  63. Ujazd
  64. Ustrzyki Górne (2 razy)
  65. Wapienne
  66. Wola Górzańska
  67. Wołkowyja
  68. Wołosate
  69. Zagórz (10 razy)

 
zdobyte szczyty i przełęcze:

  1. Tarnica (1346) (2 razy)
  2. Krzemień (1335)
  3. Halicz (1333)
  4. Bukowe Berdo (1313)
  5. Rozsypaniec (1280)
  6. Przełęcz pod Tarnicą (1275) (2 razy)
  7. Szeroki Wierch (1268) (2 razy)
  8. Przełęcz Goprowców (1160) (2 razy)
  9. Przełęcz Bukowska (1107)
  10. Wołosań (1071)
  11. Łopiennik (1069)
  12. Sasów (1010)
  13. Dwernik-Kamień (1004)
  14. Chryszczata (997)
  15. Durna (979) (2 razy)
  16. Osina (963)
  17. Łopieninka (953)
  18. Berest (942)
  19. Trohaniec (939)
  20. Berdo (890)
  21. Hulskie (846)
  22. Wątkowa (846)
  23. Magura Wątkowska (842)
  24. Otryt (840)
  25. Woronikówka (836)
  26. Dział (830)
  27. Kornuty (830)
  28. Hon (820)
  29. Świerzowa (801)
  30. Przełęcz Przysłup (785)
  31. Kamienna Laworta (769)
  32. Kropiwne (760)
  33. Suliła (759)
  34. Baranie (754)
  35. Kolanin (706)
  36. Siwakowska Dolina (701)
  37. Dania (696)
  38. Chyrowa (695)
  39. Zamkowa (689)
  40. Przełęcz Radoszycka (684)
  41. Brańcowa (677)
  42. Słonny (wsch.) (668)
  43. Słonny (zach.) (668)
  44. Polana (651)
  45. Berdo (648)
  46. Łysa Góra (641)
  47. Mosty (640)
  48. Słonna (639)
  49. Wierchy (635)
  50. Kamionka (631)
  51. Przełęcz Przysłup (620)
  52. Łysica (612)
  53. Przełęcz nad Turzańskiem (609)
  54. Agata (608)
  55. Łysa Góra (594)
  56. Grzywacka (567)
  57. Bucznik (519)
  58. Orli Kamień (518)
  59. Horbek (516)
  60. Przełęcz Hucka (465)
  61. Góra Zamkowa (308)

odwiedzone parki narodowe:

  1. Bieszczadzki Park Narodowy (3 razy)
  2. Magurski Park Narodowy (2 razy)
  3. Świętokrzyski Park Narodowy

odwiedzone parki krajobrazowe:

  1. Chęcińsko-Kielecki Park Krajorazowy
  2. Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy (3 razy)
  3. Jaśliski Park Krajobrazowy (2 razy)
  4. Park Krajobrazowy Doliny Sanu (3 razy)
  5. Park Krajobrazowy Gór Słonnych (2 razy)
  6. Park Krajobrazowy Pogórza Przemyskiego

odwiedzone rezerwaty przyrody:

  1. 1000-lecia na Cergowej Górze
  2. Buczyna w Wańkowej
  3. Chwaniów
  4. Dyrbek
  5. Hulskie im. St. Myczkowskiego
  6. Kadzielnia
  7. Kornuty
  8. Woronikówka
  9. Zwiezło

Podsumowanie imprez Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego w roku szkolnym 2000/01
ilość imprez SKKT:

ilość dni imprez SKKT:

ilość nocy imprez SKKT:

ilość uczestników:

ilość odwiedzonych miejscowości:

ilość zdobytych szczytów i przełęczy:

ilość km przejechanych:

ilość km przebytych pieszo:

ilość zdobytych odznak:

ilość zdobytych punktów "GOT":

ilość zdobytych punktów "Everest":

ilość zdobytych punktów "TP":

ilość zdobytych punktów "OInO":

 
24

39

15

203

69

61

3458

470

25

497

7532

245

23

Historia SKKT
Historia Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego to pełne zestawienie imprez, które odbyły się od początku istnienia Klubu po dzień dzisiejszy.
W tym zestawieniu znajduje się cała dokumentacja naszej działalności.
Każdy znajdzie tu dokładne informacje gdzie wyjeżdżaliśmy, którędy wędrowaliśmy oraz jakie atrakcje zwiedzaliśmy.